Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İlahi Sesi Duymak

Rüyada ilahi sesi duymak neye işarettir?

Merhabalar diyerek rüyamı anlatıyorum. Rüyamda ilahi sesi duydum. Rüyamda önce ucsuz bucaksız bir cimenlik, ilerdede 2 büyük agac görüyorum. sadece cimen ve masmavi bir gökyüzü. o anda gögüs hizası bir yerde yattıgımı farkediyorum. üzerim beyaz bir örtü ile örtülü ve sadece ayak ucumu görüyorum orasıda örtülü tamamen. Şasırıyorum kalkmaya calısmıyorum ama kalkamadıgımı biliyorum. o sırada karsımda yüksekte inanılmaz büyük bir kuran ı kerim görüyorum, karsımda duruyor ve sayfaları dönüyor tek tek.

Aynı anda da 2 yanımda ve ayakucumda kadınlar beliriyor. bana hiç bakmıyorlar ama yanımda duruyorlar. 10 tane kadar sanırım. hepsinin yüzü seffaf olmakla beyaz olmak arası ve birbirinin aynısı. onlarda bembeyaz giyinmişler . Bana bakmadan ellerindeki kitaplarla basımda sanırım dua okuyorlar. ben bunları anlamaya calısırken uzaktan bir ilahi sesi geldi. erkek sesi degilde kalabalık sesi sanki. Orada uyandım. sizce bunun anlamı nedir ?? çok merak ediyorum. 18 Mayıs 2012, 20:33

Rüyada ilahi sesi duymak tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya çok derin anlamlar içermektedir ve verdiğiniz bilgilere göre açıklamasını yapmaya çalışıyorum. Rüyanız, gerçek yaşamınızda kendinizi çok çok halsiz, yorgun veya çaresiz hissettiğiniz bir an / dönem geçirdiğinizi, adeta ölüp ebediyette uzun bir dinlenme imkanı arzu ettiğinizi, ancak bir sebep, bir vesile ile yaşam sevincini yeniden kazandığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir