Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İlahi Söylediğini Görmek

Rüyada ilahi söylemek neye işaret eder?

Merhaba! Ben 24 yasindayim Londra’da üniversite ogrencisi bir bayanim, eczacilik okuyorum, Bulgaristan’liyim ve ailem orada yasiyor. Bekarim ama sevdigim biri var, bir yildir gorusuyoruz o da benim ulkemden ama burada yasiyor (Ingiltere’de). Aramiz iki aydir iyi degil, ben onun sevgisinden emin olamiyorum bir turlu. Sizlere Ingiltere’den yaziyorum ve şimdiden ozur dilerim eger yazimda bir hata veya yanlış olursa. Hayatimda Turkce dersi almadim, Turkiye de bulunmadim ama Turkiye’mi cok seviyorum.

Ben ruyamda kendimi evimde gördüm (Bulgaristan’da) bahcemde dolasiyordum, hava cok guzel ve gunesli idi ve ben ilahi soyluyordum : `Sol cennetin irmaklari`. Basimi cevirdim ve beni mutlulukla dinleyen insanlar gordum, bir anda kolum bir çiçeğe carpti bir baktim ki gül – yarisi solmus, yapraklari dokulmus ama diger yarisi tomurcuklar ile dolu, kirmizi ve cok canli, yeniden aciyordu. Ben gulumsedim devam ettim ilahime. Bu ruyanin anlamini bana lutfen yorumlar misiniz? Sabah uyandım ve icim huzur ile doldu tarifsiz bir mutluluktu. Sevgiler Ingiltere’den.

Rüyada ilahi söylediğini görmek neye yorulur?

Şennur Merhaba. Öncelikle kullandığınız düzgün Türkçe ve hakkınızda detaylı bilgi verdiğiniz için tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım Türkiye’de doğup, büyümüş sms gençlerinden bu rüyayı epeyce okuyan olur da ders alırlar. İngilizce klavye kullanmanızdan kaynaklanan sorun dışında cümlelerinizde sorun yok.

Rüyanız aynı sizin de hissettiğiniz gibi, manevi yönü güçlü, insan huzur veren anlamlar taşımaktadır. Ayrıca rüyadaki unsurların birbiri ile çok güçlü bağı var ve hepsi anlamlı. Buradan rüyanın verdiği mesajın doğru olduğu söylenebilir.

Rüyada ilahi söylemek, ilahi okumak, ilahi söylediğini görmek yoldaşlık, arkadaşlığa işaret etmektedir. Yüksek uhrevi duygular yaşayacağınızı işaret eder.

Rüyada gül görmek aşk ve sadakat konularında mesaj verirken güller bazen rengine göre hayatın kimi alanlarında sevinç, mutluluk ifade eder. Rüyada kırmızı gül görülmesi aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Rüyada solmuş gül görmek sevilen biriyle ayrılık ya da onun yokluğunu hissetmek anlamına gelir. Alternatif olarak, ölüm ya da bir şey için bir son ifadesi olabilir.

Gördüğünüz gibi rüyanız, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum ve hislerinizi tam olarak yansıtmaktadır. Gülün yarısının canlı – kırmızı olması güçlü bir bir araya gelme ve romantizm simgelerken, diğer yarısının solmuş olması ise sevdiğiniz kişinin yokluğunu hissettiğinizi göstermektedir.

Tecrübeli bir rüya yorumcusu ve bir büyüğünüz olarak şunları söyleyebilirim: gerçek yaşamınızda çizginizi bozmaz ve özellikle güçlü manevi yönünüzü muhafaza eder ( zenginleştirirseniz daha da iyi ) hayatınız botunca kötülüklerden korunacağınıza ve her şeyin gönlünüze göre olacağına inanabilirsiniz.

Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

“Rüyada İlahi Söylediğini Görmek” için 2 yanıt

Ben yorum yapmayacağım ama yaklaşık bir iki haftadır benzeri rüyalar bende görüyorum.
Yaklaşık 6 aydır karımdan boşanmış ve hala ona karşı sevgi beslediğimi biliyorum ve çok değişik rüyalar görüyorum, bazen beni aldattığını, bazen aldatıltığımı sanıyorum, ki su son bir kaç aydır bazen tekrar barışmış ve mutlu olduğumuzu sanıyorum. Tuhaf olan şey en son ki rüyamda kasaba gibi ufak bir yer, orayı sel basıyor ve ben insanları kurtarma çabasındayım orada ki insanlara kaçın buradan diyorum ve koşarken bir grup başı kapalı bayanların yanından geçerken sol cennetin ırmaklarını söylediklerini duyuyorum ve hiç biri acele etmiyordu. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba biraz önce bir rüya gördüm ve çok korktum, rüyamda mutfakta bulaşık yıkıyorum dolap kapakları kendi kendine açılıp kapanıyor, korkup annemi çağırıyorum, annem geliyor söylene söylene beraber bulaşık yıkarken annemden ilahi söylemesini istiyorum, beraber ilahi söylemeye başlıyoruz ve ilk cümleyi söylediğim anda arkamda birini hissediyorum ve dönüp bakıyorum ki annemin kılığına girmiş gözlerinin altı mosmor biri ama o anda annem zaten yanımda benim gördüğüm şeyi görmüyor bunun anlamı nedir şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir