Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İlahi Söylemek

Rüyada ilahi söylemek neye işarettir?

Merhaba, ben dün gece rüyamda anneannemin bana bir tanımadığım taze bir bebek verdiğini gördüm, beyaz örtüler içinde ve kucağıma aldığımda la ilahe illallah diye ilahi söylemeye başladı, ben nasıl söylüyorsun diye inanamadım ilk başta, sonra birlikte söylemeye devam ettik ve ardından bir rüya daha gördüm.

İkinci rüyamda benim üç tane küçük 4 yaşlarında kuzenim var bizi maymun suratlı bir adam kovalıyordu, bende üçünü kucağıma alıp koşuyordum metrelerce, sonra bir araba bulup onunla kaçıyordum, çok korkmuştum, kalktığımda sabah ezanına on dakika vardı ve ben daha 16 yaşındayım bunun anlamı ne iki gündür aynı rüyaları görüyorum bir açıklama yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada ilahi söylemek neye yorumlanır?

Rüyanızda bir bebeğin ilahi söylediğini görmeniz yüksek uhrevi duygular yaşayacağınızı işaret eder.

Rüyada kaçmak geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Rüyada koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır. Rüyada kaçmak genellikle yanlış ve günahlı yoldan ayrılıp, Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete işaret eder

Rüyada ilahi söylemek, ilahi okumak, ilahi söylediğini görmek yoldaşlık, arkadaşlığa işaret etmektedir. Yüksek uhrevi duygular yaşayacağınızı işaret eder.

“Rüyada İlahi Söylemek” için bir yanıt

annem rüyasında benim ilahi ve def çaldığımı görmüş bu ne anlama geliyor bana cevabını gönderirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir