Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İlahi Varlıklar Görmek

Rüyada ilahi varlıklar görmek neye çıkar?

Öncelikle merhaba! çok değişik bir o kadar da farklı bir rüya gördüm bugün, umarım izahatı da güzeldir. Öncelikle rüyamda gittiğim yeri sanki daha önce ziyaret etmişim gibi ne yapmak istediğimi bilir vaziyetteydim. Karanlık mağara gibi rutubetli bir ortama giriyorum, insan olmayan ilahi varlıkların bulunduğu bir yer (sadece suliyet olarak görüyorum kısa boylu ve ki ayagı üzerinde duran canlılar olarak tasvir edebilirim). Bu varlıklara ait özel 3 adet taşı bir nevi güç taşını bulundugu gizli odadan cebime koyarak mekandan kaçmaya başlıyorum, tabi arkamdan bu taşı koruyan ilahi varlıklardan biri peşime takılıyor ve bundan kurtulmaya çalışıyorum, kendimi çalıştıgım iş yerinde buluyorum bu engabede.

Sonra iş arkadaşım olayı sordugunda ona neler oldugunu anlatıyorum bu esnada karanlık içinden varlığın beni izlediğini fark ediyorum, bu esnada iş arkadaşım taşları kendisine vermem gerektiğini söylüyor ve gerisini düsünmeyeceğimden bahsediyor, ona taşları teslim ettiğim esnada varlık arkadaşı kucakladıgı gibi yer çekimi dinlemeden duvarlardan turmanara tavanda ters bir şekilde arkadaşı götürüyor, fakat o kaos ve izlenme şuphesini atamıyorum, iş yerine girdiğimde önüme çıkan bir erkek ve bir bayan iş arkadaşıma daha durumu anlatıyorum, kucuk bir kaçıstan sonra varlığın istediği şeyleri geri alıp ortamdan uzaklaşmasıyla ruyam son buluyor. Şimdiden teşekkür eder yorumlarınızı merakla bekliyor olacagım. iyi günler. biraz kurgusal bi ruyaydı ama idare edim artık. 32, Erkek, Bekar, Çalışıyor, korku ve endişe.

Rüyada ilahi varlıklar görmek neye yorulur?

Rüyada ilahi varlıklar görmek, melek, evliya görmek gibi ilahi iyiye yorumlanır. Hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyanızda geçen olaylar yaptığınız bir hata ya da işlediğiniz bir günah yüzünde hakkınızda olacak iyi gelişmelerin önünü kapattığınızı temsil etmektedir.

“Rüyada İlahi Varlıklar Görmek” için 2 yanıt

Ruyada annem teyzemle sözde binamizin 2 katına iniyoruz kuran dersi alacaz birsey den dolayı merdivenlerden yukarı eve çıkıyorum teyzemlerin kapısı sert şekilde açıldı görmediğim bir cocuk girmeyin diye bağırdı sonra üst kata kendi evimize çıktım kapı ardına kadar acik içeri baktım hiç ses yok bizim evin eski hali eski esyalarimiz geri gelmiş içeri giriyorum görmediğim birşeyler beni tutuyor konuşmamı engelliyor çok zorla dışarı çıkıyorum ruyada cin mi diye düşünüyorum ama sanki karabasan görüntüde hiçbirşey yok öyle uyandım manası nedir acaba???

Merhaba. Tam olarak hatirlamiyorum ama namazdan çikmis kosuyorum, ruhani varliklar vardi, ayakta namaz kiliyor gibilerdi, herkes “es sema ölüm” diye sesli bir sekilde bagiriyordu, tam hatirlamiyorum ama bende bagiriyor olabilirim, galiba sonra uyandim. O kelimenin ve ruhani varliklarin yorumunu yaparsaniz sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir