Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İletisim Kurduğunu Görmek

Rüyada iletişim kurmak neye delalet eder?

Öncelikle insanların bir meydanda toplanip, kuslara silah ve tas attiği bir yerdeydim. Orada 29 ekim 1923 yazan dev bir ekran gördüm. Aklimda cozmeye çalışyordum nerede hangi zamanda olduğumu ve orada ne yaptigimi. Bir kac tas bana isabet etti ve çok sinirlendim. topluluga bagirip cagirdim. motorsiklet kullanan sarışın bir çocuk ve o benim arkadaşım olduğunu hissediyordum gelip beni aldi.

Motorla giderken her yer çok guzeldi berrak bir deniz sakinlik toprak yolllar. Okula benzeyen bir yere geldik bahce çok kalabalikti, o anda yanicak gibi oldum ve ona donup galiba uyanicam çok uzun zamandir bu rüyanın icerisindeyim dedim. O da “uyanma, bir kac saat daha dayanirsan balo var. son dansa kadar kalbilirsen seninle dans ederiz” dedi.

Yurumeye basladik, bilemiyorum dayanabilirmiyim dedim . “Bir kac gün bile dayananlar var, kalabiliyorlar, gorusuruz” dedim ve onde yürüyen bir kızın yanına yaklastim, sarışın mavi gozluydu. “Sen nasıl uyanmadan kalabiliyorsun” diye sordum. “Bu hemen yapabilicegin bir şey degil ama yapabilirsin dedi. ”

“Yani aslinda rüyalar gecek hayatin karşısında olan bir yanilsama dan ibaret mi” dedim, “hayır gerçek hayattan çok daha iyi, burada istedigimiz her şeyi yapabiliyoruz” . dedi. “daha ozgur bir yer” dedim.

Bbeni kalabalık bir yere goturdu, demir balkonlar vardi, bir grup çocuğun yanına goturdu, bir kağıt vardı aceleyle onu bana gösterdi, “bak uyanmadan bunu ezberle” dedi kağıtta ROZZI-2530 yaziyordu. Hep bir agizdan bagirarak bana ezberletmeye çalıştilar.

“Hadi artık gidelim uyanman gerekiyor” dedi o sirada gruptan başka bir çocuk “Onu neden aramiza aliyoruz ki O italyan bile degil” dedi.

Sarışın kızla ilerleyip okulun koridoruna girdik, “belki sevgilimi de cagirabilirim” dedim ve ona seslendim. sinif kapilarindan birinden cikar mi diye baktim ama başkaları cikti. uyanacagimi hissediyordum kız benim onumde yürüyordu arkamda uc tane erkek vardı forma giymis. sonra yavasca etraf bulandi karisti ve uyanmaya basladim. bana verilen adres italya da bir yer uyaninca arastirdim. 25 yasinda, kadin, dansci, bekarım.

Rüya temaları : kuşlara silah atmak, 29 ekim 1923, dev ekran, sarışın bir cocuk,

Rüyada iletişim kurmak nasıl yorumlanır?

Rüyalar gerçekten çok ilginç sonuçlar, mesajlar verebilmektedir.
* Bir üniversite öğrencisi gerçek yaşamda çözemediği yüksek matematik sorusunu rüyasında çözebilmekte
* Bir başka birisi rüyasında evlerine giren hırsızı ve o kişinin hırsızlığı nasıl yaptığını tüm ayrıntılarıyla görebilmekte
* Bir başka biri rüyasında olacakları görebilmektedir.

Rüyalar insanın ruh halinin bir yansımasıdır. Buradan yola çıkarak yaşanan olayların bir çözümlemesi olabildiği gibi çok istenen bir şeyin olabileceğini işaret edebilir. Rüyanız ana hatları ile kıskançlık ve dedikodu işaret etmektedir.. Çevrenizdeki dedikoducu insanlara karşı dikkatli olmanızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir