Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İlgi Duyduğu İnsanı Görmek

Rüyada ilgi duyduğu insanı görmek neye çıkar?

Merhaba, iki gün üst üste birbirine çok benzer rüya gördüm, ilkinde bir marketteyim ve ilgi duyduğum biri var, o geliyor kasanın yanındayken pembe bir cüzdanım var benim, o var yine elimde sol parmağımda da düz altın alyans, sonra o kişi cüzdanımı alıyor elimden şakalaşıyoruz. Cüzdanın içinden fiş falan çıktı para da vardı sanırım, cüzdanı ondan almaya çalışıyorum. Biraz zor olsa da aldım.

Ertesi gün ise yine aynı kişi karşımdan geliyor ve bu sefer onun parmağında gümüş bir alyans var, normal hayatta takmadığını bildiğim için kendi kendime yorum yapıyorum. Evliymiş ama boşanmış galiba diyordum, bu şekilde şimdiden teşekkür ederim cevabınız için. 30, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada ilgi duyduğu insanı görmek yorumu

Kardelen selam, gördüğünüz rüya eğer bu kişiyi gerçek yaşamda kafanıza fazla takmanız sebebiyle meydana gelen yansıma değilse hakkınızda önemli mesajlar verebilir. Ancak unutmayın ki birinci tür rüyalar bu türlerdir. Bakınız rüya çeşitleri sayfası.

Eğer bu gördükleriniz, kafanızı fazlasıyla meşgul eden bu kişinin (ilgi duyduğun kişi) zihnini meşgul etmesinden kaynaklanmıyorsa o zaman altıncı türden değerli bir tekrarlayan rüyadır. Bu türdeki rüyalar en ilginç olanlardır. Bu tekrarlanan rüyalar genellikle önemli bir mesaj verir ya da gören kişinin mesajı anlamadığını gösterir. Rüyanız bu grupta ele alınırsa o zaman yaşamınızda yapacağınız bazı düzenleme ya da değişiliklerle arzuladığınız ilgi / ilişkiye kavuşacağınıza yorulur.

“Rüyada İlgi Duyduğu İnsanı Görmek” için bir yanıt

İlgi duyduğum kişiyi ilk önce otururken gördüm ertesi gün bi arabadaydık ve bana yakın haldeydi elimi tutuyor , elini belime atıyor , elimi öpüyor vs 2 gün üst üste onu gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir