Rüyada İlginç Yaratıklar Görmek

Rüyada ilginç yaratıklar görmek neye işaret eder?

Bir vadiye tepeden bakıyordum. Vadinin ortasından bir nehir geçiyordu. Etraf yeşildi ama taşlarda vardı, güzel bir yerdi. Aşağıdan bana doğru bakan 3-5 tane renksiz ve beyaz yaratık vardı, insana benziyorlardı ama insan değillerdi. Korkmuştum, sonra bir anda gözlerimin önünde kocaman, sol tarafta 8, sağ tarafta 13 rakamları çıktı. Renkleri sarı idi. Çok oldu rüyayı göreli unutamıyorum ilginçti.

Rüya temaları tepeden vadiye bakmak, vadide nehir, renksiz yaratık, beyaz yaratık, insana benzeyen yaratık, 8 rakamı, 13 sayısı, sarı rakamlar. 18 Şubat 2010, 22:06

Rüyada ilginç yaratıklar görmek neye yorulur?

Rüyada görülen yemyeşil, güzel bir vadi, insanın isteklerine kavuşacağına muradına ereceğini haber verir. Rüyanızdaki yaratıklar ise; yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Bu cömert olurken aşırıya kaçmamanız, kontrolsüz harcamadan kaçınmanız konusunda bir uyarı olabilir. Bu konuda rüyada yaratık görmek rüya yorumunu da inceleyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir