Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ilık Hava Görmek

Rüyada ılık hava neye işarettir?

Kış mevsimi ama sonbahar gibi ılık rüzgarlı ve benim en sevdiğim ılık hava, dağ başında gibi bir evdeyim ama sahibi kim bilmiyorum, gelip gitmiyor, bende gizli kalıyorum, bir yandan da gelmesin diye dua ediyorum. Sonra dışarı çıktım, hava çok güzel, ilerledikçe çok güzel, yüksek, her yer gözüküyor, o heyecanla koşmaya başladım, atlayıp zıplamaya bağırmaya.

Sonra bir baktım bir komşu ot kesiyor, hemen geri döndüm ama yine devam sevinmeye, diğer tarafta da ormanın içinde başka komşular, onlar kendi aralarında özlem mi o diye konuşuyorlar, duymamazlıktan gelerek o eve döndüm. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ılık hava görmek nasıl yorumlanır?

Özlem merhaba, Ilık rüzgar rüyayı gören kişinin hayatındaki duygusal dalgalanmaların yerini sükunete bırakacağını ve huzurlu günlerin başlayacağını işaret eder, bakınız rüyada rüzgar görmek sayfası. Rüyada ılık hava rüya sahibinin dert ve üzüntülerinin son bulacağı, aradığı huzura kavuşacağı bazı güzel gelişmelerin olacağına delalet eder, bu konuda hava sıcaklığı yorumu ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşamınızda gerçekleşecek güzel olaylar sonucu yaşama sevincinin yükselmesini, mutluluğunun artmasını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir