Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İlişki Görmek

Rüyada ilişki görmek nedir?

Rüyada ilişki görmek terimi çok geniş anlamları olan bir kavramdır. Gerçek hayatta ilişki kelimesinin sözlük anlamı sözlük anlamı irtibat, kontak, iletişim, bir araya gelme olarak sayılabilir. Rüya aile ilişkisi anne, baba, ağabey, abla, erkek kardeş, kız kardeş, çocuklar ile dede, nine, büyük baba, büyük anne, teyze, hala, amca, dayı, amca çocuğu, dayı oğlu, teyze kızı, hala çocukları ve diğer akrabalar arası bağlar, davranışlar.

Rüyada arkadaş ilişkisi özel arkadaşlık ilişkisi, iş arkadaşları, okul arkadaşlar, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı bağları. Rüyada iş ilişkisi, iş bağlantılarını anlatan kavram; işveren, patron, amir, müdür, şef, formen, ustabaşı, memur ve diğer tüm çalışma arkadaşları ile olan ilişkileri kapsar. Diğer sosyal ilişkiler, hukuksal ilişki, ekonomik ilişkiler.

Rüyada cinsel ilişki görmek, kadın ile erkek arasındaki cinsi münasebet, duygusal bağ ve cinsel ilişki kavramları. Bu sayfada anlatılan ilişki yorumu kadın ile erkek arasındaki temas, cinsel ilişki, cinsi münasebet, cinsel yakınlaşma, birlikte olmak anlamındadır.

Rüyada ilişki görmek, ilişkiye girmek, ilişkiye girdiğini görmek nasıl yorumlanır

RÜYADA İLİŞKİ GÖRMEK, İLİŞKİYE GİRMEKRüyada ilişkiye girdiğini görmek rüya tabirinde temel unsur rüyanın taraflarıdır ve ona göre yorumlanır. Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, kendi eşiyle rüyada birlikte olmak helal kazanca, bereket ve bolluğa işarettir. Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek veya rüyada sevgiliyle birlikte olmak özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret eder. Yabancı kadın ile rüyada cinsel ilişkiye girmek, Rüyada tanımadığı güzel bir kadın ile cinsel ilişkiye girmek rakiplerinize, sizi çekemeyenlere karşı başarı kazanacağınızı simgeler. Yabancı erkek ile rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, Rüyada tanımadığı bir erkek ile cinsel ilişkiye girmek, rakiplerinizin, sizi çekemeyenlerin size karşı başarı kazanacağını, bundan üzüleceğinizi temsil eder. Rüyada eski eşiyle ilişkiye girmek, eski eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı dahada şefkatli, yardımsever davranacağınızı gösterir.

Tanımadığı ölmüş biri ile cinsel ilişki görmek, bir çıkar çatışmasına işaret eder. Vefat etmiş birisinin sağ eşi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, beklediğiniz bir şeyin, istediğiniz yönde gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada ölmüş eşiyle ilişkiye girmek, vefat etmiş eşi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, vefat etmiş birinden size miras kalacağına işarettir. Rüyada ölüyle öpüşmek, Karşı cinsten ölmüş biriyle şehvetle öpüştüğünü görmek, bekarsanız evleneceğiniz, evliyseniz aile yaşamınızın mutlu bir şekilde devam edeceğine işarettir. Hayvan ile ilişkiye girmek,, Rüyada hayvanlarla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, mal, mülk veya iş kaybı yaşayacağınıza işarettir. Davranışlarınızı mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu bir uyarıdır. Rüyada yahudi bir kadınla cinsel ilişki, dünyada dilediğiniz çoğu şeyi elde ettiğinizi / edeceğinizi ancak ahiret için hiçbir şey yapmadığının işaretidir. Rüyada eşini kucaklamak, eşini kucağını aldığını görmek, sağlıklı, uzun bir yaşam süreceğini işaret eder. Yabancı bir kadını kucaklamak, kucağına oturmak, cinsel fantazilerin artık kontrol edemediğiniz seviyeye geldiğini işaret eder.

Bir başkasının eşiyle birlikte olmak, yaptığınız hatalı işler – davranışlar nedeniyle saygınlığınızı kaybedeceğinizi gösterir. Kendi kendinizle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, liderlik vasfınızla toplumda saygın bir yer edineceğine işarettir. Ölmüş bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek servetinizi kayıp edeceğinize yorumlanır. Tartışma – kavga içinde olduğunuz karşı cinsten biriyle ilişkiye girdiğini görmek, aranızdaki sorunların çözülüp, sevgiye dönüşeceğini gösterir. Yaşlı biriyle ilişkiye girdiğini görmek, hayra yorumlanır. Rüyada bir padişahın haremine girip, orada cinsel ilişkiye girmek rakiplerinizi alt edeceğinize işarettir. Rüyada paralı ilişki yaşamak, para karşılığı bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, yanlış işler yaptığınızı, haram mala uzandığınızı gösterir.

Rüyada anne babayı cinsel ilişki kurarken görmek sizin evlilik yaşamınızla onlarınki arasında çok benzerlik olduğunu temsil eder, bizler için anne babamızın yaptığı seksi düşünmek veya rüyada görmek pek hoş değildir, rüyada bunu görmeniz aslında sizi belirli bir noktaya dikkatinizi çekmek için verilmiştir. Anne ve babanız arasındaki saygı ve sevgiyi, yakın birlikteliği hatırlayın ve bunun aynısını kendi yuvanızda uygulayın, tekrar edin, anne babanızdan evlilik dersleri alın mesajı verir.

Rüyada ilişkiye giren birilerini görmek, birilerinin ilişkiye girdiğini görmek, aslında sizin gerçek hayatta cinsel konulardaki ihtiyaçlarınızı, arzularınızı, merak ettiğiniz kimi konular olduğunu ya da cinsel yoğun duygular taşıdığınız bir dönem yaşamakta olduğunuzu temsil eder. Rüyada cinsi münasebet, cinsel ilişki, cinsel yakınlaşma, cinsi ilgi duymak, cinsel bağ kurmak, cinsel ilinti, cinsi irtibat kurduğunu görmek, cinsel münasebet kurmak, cinsi rabıta terimleri de aynı manalara gelirler.

“Rüyada İlişki Görmek” için 16 yanıt

Arkadaşlar bana cok saçma geliyor ama ben rüyada erkek öğretmenimle ilişkiye giriyorum, buda ne ise bir türlü anlamadım. Bu kadar kız erkek varken niye erkek birisiyle ilişkiye giriyorum onu anlamadım, en yakın zamanda cevap verirseniz sevinirim, çünkü bu bayağı bir sıkıntı oldu bana.

Admin, birde isin kotusu ruyadaki iliskide ezilen taraf ben oluyorum, kazanan taraf ben olsaydim merak etmezdim, bu neydi boyle ruyada gordugum diye, ruyada ezilen taraf ben oldugum icin icime bir sıkıntı girdi ve kimseyede soylemek istemiyorum burda, size soyluyorum, umarim bana olumlu ve guzel bir cevab verirsiniz

Kerem selam,
Gerçekten haklısın, çok can sıkıcı bir rüya ve bence aklından hemen çıkarmalısın.
Beynimiz, vücudumuzun ana organıdır, her şeyi o yönetir. Gündelik yaşamımızda onu ne kadar kontrol edebilirsek o derece başarılı ve mutlu oluruz. Ancak uykuda beynimiz kontrolumuz dışına çıkıp serbest çalışıyor. Uykuda beynimiz adeta günlük bakım yapıyor, bilgisayardaki gibi “disk temizleme; beyindeki gereksiz bilgilerin temizlenmesi”, “disk birleştirme; beynin daha hızlı çalışması için kaydedilmiş bilgilerin bir araya getirilmesi” işlemlerini yapmakta. Ayrıca yine uykuda beynimiz, gündüzden yarım kalmış bazı işlemleri yapmaya devam edebilmektedir. “bir matematik probleminin uykuda çözülmesi gibi”
Bu bilgiler umarım rüya nedir sorusuna bir miktar anlam getirir.
Sizin bu rüyayı görmüş olmanız sizi bu kadar kötü etkilememeli. Rüyanızın temelinde çocukluğunuzdan kalan şefkat eksikliği, kendini tanıma, yalnız kalma korkuları olabilir ve beyniniz bu duyguları analiz ederken bazı frekans kaymaları ile gördüğünüz olayı şekillendirmiş olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle ilişki
Ben rüyamda eski sevgilimle ilişkiye giriyorum, eski sevgilim şuan bir başkasıyla çıkıyor, bu rüyayı ikinci kez görüyorum, ben onu hala çok seviyorum, lütfen bana yardım edin, bu ne anlama geliyor?

Osman merhabalar, rüyanız o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı daha da şefkatli, yardımsever davranacağınızı göstermekte, güzel gelişmeler olabileceğini işaret etmektedir.

Ben bayan olarak rüyamda nişanlımla telefonda konuşuyoruz ve telefonda konuşarak ilişkiye giriyoruz, çok tuhaf nasıl olduğunu anlayamadım gerçek gibiydi hissettim ve hala aklım almıyor, anlamını öğrenmek istiyorum, rüyada telefonda ilişkiye girmek neye yorulur? mesajınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Gülhan, Gönderdiğin rüya, uyanık hayatta nişanlınız ile yüz yüze her şeyi tam olarak konuşmadığınızı, konuşmanız, anlaşmanız gereken şeyler olduğunu işaret etmektedir.

Ben bir haftadır eşimle farklı ve hiç bilmediğim daha önce gitmediğim evlerde ilişkiye giriyorum ve her seferinde eşimin kardeşi bizi basıyor, çok utanıyorum hiç bir şey yokmuş gibi aldığı hediyeleri bize gösteriyor ve ben uyanıyorum. Bu ne anlama geliyor bu uyanınca kendimi çok kötü hissediyorum, korkuyorum. RABBİM HAYIRLISINI NASİP ETSİN

Çağla merhaba, Rüyanız helal kazanca, bereket ve bolluğa kavuşmak için kafanızdaki bazı gereksiz endişelerden hemen kurtulmanız gerektiğini, ondan sonra bunlara kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Selamlar herkese, ben ceren, sevdiğim kişiyle ilişkiye girdiğimi gördüm, benim onu sevdiğimi biliyor, sadece ben onunla bir kaç gün çıkmıştım ve ben onu hala seviyorum ama sadece onunla çok iyi kankayız, Bu rüya neye tabir edilir?

Rüyada sevgilisi ile ilişkiye girmek veya karşı cinsten arkadaşı ile ilişkiye girdiğini görmek özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret eder.

Merhabalar. Öncelikle tövbe Estağfirullah. Rahatsız olandan özür dilerim ama dun rüyamda eski işverenimin bir yakınımla iliskiye girdiğini ögrendim. Görmedim ama daha sonra yakınım bana işverenimle iliskiye girdigini itiraf ediyordu falan. Hic ruya görmem ama bu o kadar saçma sapan bir rüyaydı ki etkisinde kaldığımı belirtmek istiyorum. Konu Hakkında destekleriniz benim icin önemli. Şimdiden tesekkur ederim

Rüyada ilişkiye giren birilerini görmek aslında sizin gerçek hayatta cinsel konulardaki ihtiyaçlarınızı, arzularınızı, merak ettiğiniz kimi konular olduğunu ya da cinsel yoğun duygular taşıdığınız bir dönem yaşamakta olduğunuzu temsil eder. Ama siz ilişkiyi görmüyorsunuz sadece bunu itiraf edildiğini görüyorsunuz ki bu o yakınının söylediği bir söz ile sizi incittiğini temsil edebilir.

Rüyada cima ne demektir
Ben dün gece benden 2 yaş küçük olan komşumuzun oğluyla cima yaptığımı gördüm. Rüyamda onların evinde yalnızdık ve ben onu cimaya teşvik ediyordum, bu ne anlama geliyor? lütfen açıklayınız.

Ayşin merhaba, rüyanız özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu yada kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret etmektedir. Rüyada cima yapmak, cima yaptığını görmek konusu zaten sayfada anlatılmıştır.
Cima nedir: cima eski dilde kullanılan ilişki, birleşme, çiftleşme anlamlarına kelimedir. Cima yapmak ilişkiye girmek demektir.

ruyada zencı biriyle kocayı aldatmak ?
ruyamda kocamı pek begenmeyiverdim sürekli etrafımdaki erkeklere ilgi duymaya başladım evimize gelen misafir eşimin arkadaşı zenci bir erkeği baştan çıkarıp ilişki yaşadık bundan pişmalıkta duymadım annem olup biteni anlıyor bana çok kızıyor aynanın karşısına geçip ruj felan sürüyordum hayattan keyif alıyordum ..(ben gerçekte eşimi çok seviyorum aramızda iyi neden böle ruya gördüm anlamadım) ??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir