Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayrıldığı Çocukla Bir Arada Olmak

Rüyada ayrıldığı çocukla bir arada olmak neye delalet eder

Ben 17 yaşındayım. 16 yaşındayken biriyle çıkmaya başladım. Sonra ayrıldık. Onunla dün bakkalda karşılaştık yine, hiç konuşmuyorduk ama amcası özel konular üzerine bir şey söyleyince birbirimize baktık güldük.

Gece rüyamda onu gördüm, konuştuk falan. Rüyamda yine bir arada olacaktık ama tam olamadık gibi hatırlıyorum, sonra biran da uyandım. sizce bu ne demek?

Rüyada ayrıldığı çocukla bir arada olmak neye yorulur

Su merhaba,

Öncelikle bir büyüğün olarak gerçek yaşamında yaşadıklarının yanlış olduğunu belirtmek istiyorum. Yaşın çok çok küçük, henüz kişisel gelişimini tamamlamamış durumdasın. Daha dikkatli olup ileride pişman olacağın şeyler yapmamalısın.

Rüyada sevgilisi beraber olmak veya karşı cinsten arkadaşı ile bir arada olduğunu görmek özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret eder.

Rüyanızda ilişkinin tamamlanmamış olması kendini tanıma konusunda daha almanız gereken epey yol olduğunu simgelemektedir. Öte yandan her rüyanın bir mesaj vermediğini de akıldan çıkarmamak gereklidir.

“Rüyada Ayrıldığı Çocukla Bir Arada Olmak” için 2 yanıt

Merhaba ben şuan bekarim ama rüyamda evliydim ve eşimle normal iliskiye giriyordum o sirada onada banada dışkı bulaşti ve kapi caldi gidip kapiyi açtim sonra üzerimi temizledim

Gül merhaba,
Gördüğün bu kısacık rüya aslında çok derin anlam taşımaktadır. Lütfen arama kutusuna bu terimleri yazarak ilgili sayfalara ulaşıp, yazıları oku: evlilik, ilişki ve bok.
Özet olarak rüyanızın açıklaması ise; reel hayatta ciddi bir gelişim içinde olduğunu, bu gelişim sonunda helal kazanca, bolluk ve berekete kavuşacağını temsil ederken, aynı zamanda bazı beğenmediğin yönlerini ya da kötü alışkanlıklarını bırakacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir