Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İlk Çıktığı Kişiyi Görmek

Rüyada ilk çıktığı kişiyi görmek nedir?

Merhaba, rüyamda sabahın erken saatiydi ancak hava cok karanlıktı, uyanıyordum, üzerime sarı bir badi, altıma da renkli bir pantolon giyip aşağıya iniyorum ve aşağıda beni eski cıktıgım çocuk bekliyormuş, onunla beraber bir yere gidiyoruz, bir pazara sanırım sonra orada yanımızdan bir kadın geciyor ve erkek arkadaşıma “sevgilin çok güzel renkler giyinmiş” diyor.

Sonra kadının bir yere gitmesi gerekiyormuş erkek arkadaşım beni bırakıyor kadınla gidiyor, bende tekrar eve dönüyorum ama koşarak, sokaklar cok karanlıkmış ve cok korkuyormuşum, koşarken çokta hızlı koşuyormuşum, gördüğüm tüm insanların morali bozukmuş, sonunda eve yetiştiğimde hava biraz aydınlanıyor gibi oluyormuş ve rahatlıyormuşum. Rüyamın yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: sarı badi, body giymek, renkli pantolon, koşmak, karanlık.

Rüyada ilk çıktığı kişiyi görmenin tabiri

Rüyada eski sevgiliyi görmek, ayrıldığı sevdiğini, eski eşini, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek, tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve önemli mesajlar verir. İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi aşağıdadır:

Rüyada eski sevgiliyi görmek halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz mesajı verir.

Rüyada karanlık görmek, karanlık oda, karanlık bir yer, insanın gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir