Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İlk Rahip Görmek

Rüyada ilk rahip ve böcekler görmek neye delalet eder?

Rüyamda ev büyük böcekler ile doluydu, kollarım ve ayaklarımda böcek vardı, etlerımın ıcıne gırmıslerdı sonra cıkardım attım ve elektrıklı supurge ile onları cekmeye basladım ve bir hacı bırde antony dedığı ve arastırdım ilk rahip imiş denen antony ben musluman hacı ve tanıdığım bir abı rakı aldık ben ıcıyodum kayalıklarda bana hrıstıyanlığın gunahların affedılecegını dığer hacımızın ıse farklı konustuğu anda bırden karşı kayalıklardan bırının hızla gecmesını golgesının gectığnı gördüm.

O taslardan gızlıce ınıp golgeyı arkasından görmek ıstemıstım fakat onume kara büyük bir yılan cıktı ve bana boynunu eğdı sokacak benı zannetmıstım gerıye cekıldım ve ondan kaçmaya calısıyodum taslardan bızımkılerın yanına geldımde antonının onlara katılmasını hacımızında hayır deme muhabbetlerı vardı ve sonrasında her şey bıttı. antony eski hrıstıyan elbıselı elınde bir asaya benzeyen bir sopası vardı. Yorumlarsanız lutfen beklıyorum.

Rüyada ilk rahip ve böcekler görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, iç dünyanızda kimi çelişkiler yaşadığınızı, kimi soruların cevabını aradığınızı ifade etmektedir. Bu soruların cevabını bulana kadar buna benzer rüyalar görebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir