Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İlk Sevgiliyi Görmek

Rüyada ilk sevgiliyi görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda ta 17 yıl önceki eski sevgilimle (ilk sevgilim ) tekrar ilişkimizin başladığını gördüm. Bana çok ilginç geldi. Çünkü benim şu an hoşlandığım biri var ve eski sevgilime karşı hiç bir şey hissetmiyorum. Zaten ayrıldıktan sonra o evlenmişti. Evlenmese bile onu aklımın ucundan bile geçirmem.

Eski sevgilim beni çok seviyordu ama ben evlenmek için yaşımın çok küçük olduğunu düşündüğüm için ayrılmıştım. Fakat o zamanlar ikimiz de birbirimizi sevmiştik. Fakat şu anda çok sevdiğim biri var ve onunla kimi sorunlar yaşıyorum. bana beklediğim ilgiyi göstermiyor. Acaba neden hiç alakasız bu eski sevgilimi gördüm. rüyamda güya yeniden ciddi bir şeyler planlıyoruz. evlilik planı yapıyoruz.yorumlarsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ilk sevgiliyi görmek neye yorumlanır?

Hiç alakasız zamanda neden eski sevgilimi gördüm diye düşünmeyin. Gördüğünüz rüya eski sevgiliniz ile yaptığınız hatalardan ders çıkarıp, yeni ilişkinizde aynı hataları yapamamak gerektiği konunda önemli bir uyarı vermektedir. Bu konuda bilgi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İlk Sevgiliyi Görmek” için bir yanıt

Rüyada eski sevgiliye ateş etmek
Merhaba, berbat bir ruya gördüm ya da kabusta olabilir. Ben yaklasik 4 yil once canimdan bile cok sevdigimden ayrildim, o beni her seye ragmen terk etti, simdi hayatimda bir baskasi var ve simdiki sevgilimi seviyorum. Lütfen gordugum ruya hakkinda bir yorumda bulunun, yoksa kafayi yemek uzereyim.
Rüyamda eski sevgilimle beraberim, evden cikmak uzereyim, anlamadigim bir sey var, sevgilimi öldurmeye calisiyorum ve buna karsi cikmiyor, elimde kucuk bir silah var. Sanki ruyamda eski sevgilim aci cekiyor bende kalbine ates ediyorum, bir iki uc ve sonra gitmek uzere kalkiyorum ve sevgilim kalkip beni opuyor, hastaneye goturmek istiyorum izin vermiyor. Lütfen bana bir aciklama yapin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir