Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İlkokulunu Görmek

Rüyada ilkokulunu görmek nedir?

Antalya’ya Çanakkaleden yenı tasındık. Rüyamda İzmir’den çok da tanımadıgım bir çocuğu gordum, normalde göztepeli cocuk, ama rüyamda karsıyakalıydı. Orada kendı uydurdugum bir okulda okuyordu, babam “sen de gıt o okulda oku” dedı. Ben tasındıgımız ıcın ayrıldıgım eski sevgılıme mesaj attım. “Karsıyaka’da okuyacagım artık gorusebılırız, ayrılmamıza gerek yok” dedim, o da Karsıyakalı cunku.

Sonra bırden Çanakkale’dekı ilkokuluma gıttım, suan lıse 3 olmama ragmen eski sevgılım dahıl ozledıgım herkes orada bir sınıftaydı. Beden dersındeydıler, ben yanlarına gıtmek ıcın bir suru kıyafet degıstırdım ama bir türlü yanlarına yetısemedım, ulasamadım. Sonra o okuldakı bayan beden öğretmeni benımle konustu, “ozledın mı canakkaleyı” dedı, ben ağlamaya basladım, uyandıgımda da aglamıs hıssı vardı, sıkıntı hıssettım.

Rüyada ilkokulunu görmek yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bir geçiş dönemi yaşamakta olduğunuzu, eskiye olan özleminizi ve yeni şeyler karşınıdaki endişelerinizi ifade ederken, bunun sizde kafa karışıklığı yarattığınızı simgelemektedir.

Rüyanın unsurları; Antalya, Çanakkale, İzmir, Göztepe, Karşıyaka, eski sevgili, mesaj atmak, ilkokul, eski okulunu, beden dersi, kıyafet değiştirmek, bayan öğretmen, beden öğretmeni, ağlamaya başlamak, ağlamak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İlkokulunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada hoşlandığı ilkokul arkadaşını görmek
Dün gece rüyamda ilkokul arkadaşım ve hoşlandığım hayatımda olmasını istediğim birini gördüm. Gizli gizli buluşmuşuz. Bana sarılmış geziyorduk. Ama tam ikimizin ortak arkadaşı olan iki kızın yanından geçtik.
Kızlardan biri de ailesinin onun için düşündüğü kız. Ben dedikodu olmasın Beni görmesinler diye kendimi geri çekip ayrıldım. O bu sefer daha çok sarılıp arka arkaya yanağımdan öpmeye başladı. Kızlar tuhaf tuhaf bize baktılar. Bizim eve geldik ailem her şeyi biliyor. Sadece ben bilmiyorlar diye biliyorum. Çocuk annemle çok samimi konuşuyor. Babamla annemle falan çok iyi anlaşıyorlar. Ailem onu çok seviyor.Hem şaşırdım hem keşke gerçek olsa dedim.
Takma isim : zehra
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : üzgün
Anahtar kelime : ilkokul arkadaşı, hoşlandığı kişi

Ben rüyamda sürekli ilk okuduğum okulu görüyorum. Rüyam orada şekilleniyor. Çoğunda oranın tuvaletini görüyorum orda tuvalete girdiğimi görüyorum ama pis oluyo dar oluyo kapısı tam kapanmıyor. Gece de şuan okuduğum okuldaki sevdiğim bir hocamı o okulun müdür odasında oturdugunu gördüm yanına gidip konusuyorum orası onun odasıymış. Neden sürekli bu okulu görüyor olabilirim?

Hande merhaba, sürekli eski okulunu görüyor olman hayatında bir ilerleme içinde olduğunu ve yaşamındaki bu değişimin farkında olup ona göre davranmak, eski yaşananlardan ders çıkarıp aynı hataları yeniden yaşamamak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir