Rüyada İlkokulunu Görmek

Rüyada ilkokulunu görmek nedir?

Antalya’ya Çanakkaleden yenı tasındık. Rüyamda İzmir’den çok da tanımadıgım bir çocuğu gordum, normalde göztepeli cocuk, ama rüyamda karsıyakalıydı. Orada kendı uydurdugum bir okulda okuyordu, babam “sen de gıt o okulda oku” dedı. Ben tasındıgımız ıcın ayrıldıgım eski sevgılıme mesaj attım. “Karsıyaka’da okuyacagım artık gorusebılırız, ayrılmamıza gerek yok” dedim, o da Karsıyakalı cunku.

Sonra bırden Çanakkale’dekı ilkokuluma gıttım, suan lıse 3 olmama ragmen eski sevgılım dahıl ozledıgım herkes orada bir sınıftaydı. Beden dersındeydıler, ben yanlarına gıtmek ıcın bir suru kıyafet degıstırdım ama bir türlü yanlarına yetısemedım, ulasamadım. Sonra o okuldakı bayan beden öğretmeni benımle konustu, “ozledın mı canakkaleyı” dedı, ben ağlamaya basladım, uyandıgımda da aglamıs hıssı vardı, sıkıntı hıssettım.

Rüyada ilkokulunu görmek yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bir geçiş dönemi yaşamakta olduğunuzu, eskiye olan özleminizi ve yeni şeyler karşınıdaki endişelerinizi ifade ederken, bunun sizde kafa karışıklığı yarattığınızı simgelemektedir.

Rüyanın unsurları; Antalya, Çanakkale, İzmir, Göztepe, Karşıyaka, eski sevgili, mesaj atmak, ilkokul, eski okulunu, beden dersi, kıyafet değiştirmek, bayan öğretmen, beden öğretmeni, ağlamaya başlamak, ağlamak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir