Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İltihap Görmek

Rüyada iltihap görmek neye çıkar?

Bir buçuk yıldır evliyim çocuğum yok. Rüyamda erkek bebeğimi emziriyorum, o kadar sıkıca bana sarılmıştı ki emzirirken göğsümden bir şeyler çıkıp giriyordu, göğsümü bebeğimin ağzından çıkarttığımda göğsümden iltihap fışkırıyordu, iltihap göğsümden tamamen çıkıyordu.

Bunun manası nedir? 27, Kadın, Evli, Ev hanımı. Hizmetiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada vücudundan iltihap çıktığını görmek yorumu?

iltihapSevgili sessizlik, hakkında çok hayırlı mesajlar veren bu değerli rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ediyorum. Görmüş olduğun rüyanın ana unsurları rüyada erkek bebek sahibi olduğunu görmek, erkek bebek emzirmek ve vücuttan iltihap çıkmasıdır ki her biri de hayırlara işarettir.

Rüyada erkek bebeği olduğunu görmek hemen gelecek sevindirici bir habere işarettir. Bakınız erkek bebek rüya tabiri. Rüyanda erkek bebek emzirdiğini görmek ise çok hayırlara işaret bir rüya olup, hem kişisel gelişiminde çok önemli bir ilerleme sağladığını hemde yaşamını güzelleştirecek bazı yeni başlangıçların çok yakında olduğuna işarettir

Rüyada iltihap görmek genel manada haksızlık yapmak, hak etmediğin bir şeyi almak, birilerini kırmak manası taşır. Rüya başlığına konu olan gögüslerinden iltihap fışkırması ise seni olumsuz etkileyen bir durumun yaşamından uzaklaşacağını, rahat ve huzura ereceğini temsil etmektedir. Bu durum geçmişte bilmeden birinin hakkını yemek, birisini kırmak gibi bir konu olabilir.

“Rüyada İltihap Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben 23 yaşında nişanlı bir bayanım. Elektrik üzerine bir şirkette çalışıyorum. Dün gece rüyamda başka bir eve taşınıyoruz ve taşındığımız bu ev müstakil bahçeli bir ev, fakat ev çok eski. Anneme bu ev çok küçük ve eski diyerek odanın birine giriyorum ve orada tam olarak ne olduğunu anlamadığım bir yer çıkıyor ve bir sürü yavru kedi geliyor bana doğru, her birini alıyorum sevmek istiyorum fakat hepsinin farklı bir hastalığı var kimisi uyuz olmuş kimisi gözleri iltihaplanmış. O yavruları nasıl iyi ederim diye düşünürken uykudan uyandım. Rüya yorumlarınızı okudum fakat benim rüyama uygun bir açıklama göremediğim için sizlere yazdım. Ruh halim gayet normal böyle bir rüya ne anlama geliyor merak ediyorum. Rüyama yorum yaparsanız çok sevinirim. . Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir