Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İmam Mehdiyi Görmek

Rüyada İmam Mehdiyi görmek neye çıkar?

Rüya detayı: 37 yasinda bir kadinim, sosyal danismanlik yapiyorum Danimarka’da.

Rüyamda gece vaktiydi, her yer kapkaranlik. Ben bir yere bakiyorum, baktigim yerde bir minare bulunuyor ve evler gözukuyor gibiydi (bir mahalle gibi) ve yildizlar iniyor ama o yerin uzerine sadece ve o anda ben aklimdan, hala ruyamda, Imam Mehdi dogdu diyorum. 11 Aralık 2009, 21:02.

Rüyada Imam Mehdiyi görmek yorumu

Rüyanız hakkınızda şu anda sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi ancak karanlığın yerini aydınlığın alacağını bildirirken aynı zamanda bir müjdenin habercisi olma özelliğini taşımaktadır. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgiyi rüyada Hazreti Mehdi’yi görmek rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada İmam Mehdiyi Görmek” için 9 yanıt

Gördügün Mübarek Zat’ta Orda Oturuyordu O Gece Vakti. O Gördügün
Evlerin Birinin Üzerinde İdi . Bu Yüzden Yıldızlar Oraya Dogru İniyordu . Gördügün Minare’de Eski Tarihi bir Minareydi. Gördügün Evlerde Alta Alta Siralanmıs Tarihi Bir Mahalle’yi Andiriyordu .O Yeri Hatırladınmı Tekrar Simdi ?

Ben rüyamda annemlerdeyim. Oraya Mehdi isminde biri geliyor,hafif sarı saçı ve uzun sakalları var.yemek veriyorduk ona .Ne anlama geliyor acaba?İmam Mehdi yi mi gördüm acaba *
teşekkürler.

Selamun aleykum
Bu sabah rüyamda mehdi as çocuk olarak gördüm bir camii gibi bir yerin içersindeydik çok netti çünki içime doğdu o zat mehdi olduğu sanlkii rüyamda bana bildirildi

Ruyamda gördüm ki Hz Mehdiyle siyah beyaz mavi gök yüzünde uçurur… soruyorum ki insan nasıl uçar mümkün deyil… deyir ki sende uça bilzersin .. birinci Allah dilerse ikincide sen istersen

Kusuruma bakmayın sizleri rahatsız ettiysem özür dilerim. Bugün ramazan bayramı, bayramınız mübarek olsun! Dün rüyamda Hz Mehdiyi ve melekleri gördüm, yanımdalardı arkadaş gibi konuşuyorduk. Bugün de Hz Mehdiyi gördüm sevgiliymişiz kalabalık ortamda yemek yiyorduk, sonra kalkmışız giderken çok kapıda yetim çocuklar için bank hesap kartları onlara yardım olsun diye verdi sonra elimden tutarak beni başka yerlere götürdü .

Rüyada İmam Mehdi’yi aramak
Eş selamun aleyküm ben 24 yaşındayım 3 ay oldu namaza başladım vesilem de imam mehdidir. Ona dek gelip araştırıp namaza başladım. Ve neredeyse onunla ilgili hadislerin hepsini ve çoğu bilgiye sahibim. Sürekli mehdi a.s ilgili rüyalar görüyorum.
Rüyada imam mehdiyi arıyordum, yanımda biri vardı, bir odaya girdim, 18 20 yaşlarda bir genç, selam vermedim el sıkıştım “ben Hasan” dedi, yanına sağına oturdum. Kuranı kerim konan tahtalardan vardı ya kuran yada hadis kitabı koydu “imam mehdiyi” arıyorum dedim, oda “benim soyundan gelecek” dedi. O okudu ben dinledim, biri geldi kalktık “bu da Hüseyin” dedi, el sıkıştım, o gitti yine oturduk. Okumaya devam etti, sonra biri daha geldi “bu da babam” dedi, el sıkıştım ama hepsi cübbe sarıklıydı, sonra babasının camın önüne geçti arkasını döndü biz hasanla oturduk, o okudu ben dinledim ama babasının yüzünü boyunu vücut şeklini bile hatırlamıyorum.

Rıdvan merhaba, bu tür rüyalar çok derin rüyalardır, dikkatle incelenmelidir. Bu rüyada ilahi bir mesaj var gibime geliyor ama ne olduğu konusunda bir yorum yapacak birikimim yok, yanlış bir şeyler söyleyip seni yanıltmak istemem. Rüyada İmam Mehdi’yi görmek karanlıktan aydınlığa çıkışı haber verir, müjdeler. Bu temel bilgiyi bilmeniz önemli, mesajı siz tespit etmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir