Rüyada İmam Nikahı Görmek

Rüyada imam nikahı görmek neye işaret eder?

Rüyamda imam nikahı ile evli olduğum eşimi bir çalışma masasında çalışırken gördüm. Masada o kadar çok şey vardı ki masa doluydu. İlk fark edilen dikdörtgen şeklinde uzun siyah masa üstü bilgisayarı, sonra bir çok çiçek, masanın ucunda da paket paket süslü fincanlar ve neskafe vardı. Dikkatimi çeken masanın üzeri çok doluydu, bende diyorum “bu odaya ne oldu dolmuş ya” o da gülüp duruyordu. Ben şaşkınlıkla odaya bakıyordum.

38, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışıyor, güvensiz. Eşim uzun zamandır işsiz.

Rüyada imam nikahı görmek neye yorumlanır?

Rüyada imam nikahı görmekDeğerli okurum, rüyanızı okuyunca gerçekten üzüldüm, inşallah eşiniz kısa zamanda iş bulur ve rahata kavuşursunuz. Rüyanız gerçek hayatınızda kafanızı taktığınız bir konunun (eşinin işsiz olması -iş bulması) rüyanızdaki yansımasını gösteren birinci grup bir rüyadır.

Rüyada imam nikahı görmek veya imam nikahıyla evlenmek rüyayı gören kişinin yaşamında bazı şeylerin tam olarak yerine oturmadığını, halen yerine getirilmesi lazım şeyler olduğunu ifade ederken aynı zamanda bunların tamamlanmasını takiben hayırlı gelişmeler olacağını işaret eder. Rüyada imam nikahlı eşini görmek ise eşinizle aranızda halen çözülmemiş bazı şeyler olduğunu ve karşılıklı oturup bunları görüşerek çözmek gerektiğini temsil eder.

Rüyada çalışma masası görülmesi aslında sanıldığı gibi makbul bir rüya olmayıp kişinin yaşamında beklenmedik kötü şansın ortaya çıkacağına yorulur. Eşinin çalışma masasında çalışması ise içinde olduğunuz şanssız dönemi atlatmak amacıyla tüm gücü ile çaba harcadığını anlatmaktadır. Masanın üzerinin kalabalık ve karışık olması ise halledilmesi gereken bir çok mesele olduğunu ifade eder çünkü gerçek hayatta da masanın boş olması makbuldür.

“Rüyada İmam Nikahı Görmek” hakkında 2 yorum

  1. İmam nikahı kıymaya hazırlanmak
    Merhaba 18 yaşındayım, henüz 2 ay önce biricik aşkım bir kaza sonucu vefat etti. 4,5 kere rüyamda gördüm ancak bugün gördüğümde imam nikahı kıyacaktık rüyamda, onun için hazırlanıyorduk, dedem falanda onay vermisti ama sonrasinda uyandim, devamini göremedim. Bana bu rüyanın tabirini yapabilir misiniz ne olur, onu çok özledim.

    1. İrem merhaba, öncelikle baş sağlığı dilemek istiyorum. Gerçek hayatında sevdiği, değer verdiği birini kaybeden insanlar kaybettikleri kişi sık sık rüyalarında görürler ancak bu rüyalar yorumlanmaz. Çünkü bunlar bir mesaj taşımaktan ziyade yaşanan büyük acının yansımasını gösterirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir