Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada İmam Nikahı Kıymak

Rüyada imam nikahı kıymak neye işarettir?

Rüyada imam nikahı kıymakRüyamda eşim sol tarafımda sarılmış yürüyoruz ama sağ tarafımdan da sevgilim sarılmış bende ikisini sarmışım, yürüyoruz, eşim “ben sahile gitmek istiyorum, dondurma yemek istiyorum” diyor, “tamam karıcım götürürüm” diyorum, sonra sevgilim diyor ki “beni de yarın götür ama ben önce bir eve temizlik işine gidecem” diyor hep beraber gülüyoruz, ben eşlerime sarılarak yürürken düşünüyorum, gök yüzüne bakarak “Allahım, biri bir kolumda biri diğer kolumda sana şükürler olsun” diyorum, çok mutluyum.

Burada almam gereken bir mesaj var mı? çok yakında eşimin izni ve haberi olmadan bir imam nikahı kıyacağım, eşimi de çok seviyorum, bırakamam ama maalesef böyle bir durum var. 32 yaşında evli erkeğim.

Rüyada imam nikahıyla evlenmek neye yorumlanır?

Ben bu rüyaya yorum yapmayacağım, rüyanın açıklaması anlayanlar için zaten oldukça net. Aslında rüyanız size bir soru sormaktadır; “çok yakında eşimin izni ve haberi olmadan bir imam nikahı kıyacağım” neden?

Genel olarak rüya tabileri Rüyada imam nikahı görmek, imam nikahıyla evlenmek, yaşamınızda kimi şeylerin yerine oturmadığını, hala yerine getirilmesi gereken şeyler olduğunu işaret ederken, onların tamamlanmasından sonra hayırlı gelişmelerin olacağını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İmam Nikahı Kıymak” için bir yanıt

Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek
Rüyamda evlenmek ıstedıgım kişiyle imam nikahı kıyıldıgını gördüm, onunla elele tutup yürüdügümü gördüm, onu ata binmiş benı bekledıgını gördüm kısa zamnda yorumlarsanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir