Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İmama Yardım Etmek

Rüyada İmama yardım etmek neye delalet eder?

Mahallemizde bulunan cami de cami imamına yardım ediyordum ve daha sonra onun yanında saf tutarak cemaatle birlikte namaz kıldığımı gördüm. 07 Aralık 2009, 13:13

Rüyada imama yardım ettiğini görmek yorumu

Rüyada imam görmek, imam olmak hakkındaki rüya yorumları imam rüya tabiri sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır. Rüyada cami imamı, imam görmek iş hayatında başarı, mevki sahibi olmak anlamına gelir, imam olduğunu görmek çevrenizde saygınlık kazanacağınıza işaret eder.

“Rüyada İmama Yardım Etmek” için 2 yanıt

Merhabalar rüyamda ilginç şeyler gördüm, bir adam ölmüş, imam var kefene sarıp tabuta katiyor, tabutun üzerinde yeşil arapça yazilar var, bana “gel tabutu taşiyalim” diyor, ben “çok korkarim yapamam” dyorum kendi taşiyor, taşirken tabutu 3 kere sallayıp hu deyip dururken adam canlaniyor “bak demek ki ölmemiş” diyor, ben bu rüyadan hiç bir şey anlamadim, şimdiden teşekkürler.

Berna selam, gördüğünüz rüya gerçekten çok ilginç, lütfen bir daha böyle önemli rüya gönderirseniz hakkınızda bilgi verin, en azından yaşınızı yazın. Gördüğünüz rüya hayatınızda karamsar duyguların ağır bastığını bir yaşam dönemi geçirdiğinizi ancak bu karamsarlıkların artık sona erdiğini, aydınlık günlerin sizi beklediğine alamet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir