Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İmansız Görmek

Rüyada imansız birini görmek neye çıkar?

Rüyamda mezarlığın orta bir yerinde 3 tane mezar kazıyorlarmış, benim ve eşimin, ikimizin ortasında da bir bebek mezarı varmış. Ama mezarları kazan imansız biriymiş ve kıbleye bakmıyormuş mezarlar. Köyden birisi “bu mezarları yanlış kazıyorsun” dediğinde bu imansız kişi “ne önemi var, nasılsa gömülüp toprak olacak” diyor, ben buna çok öfkeleniyorum. Mezarları doğru yönde kazdırıyorum. Sonra bir ak sakallı dede geliyor bana “aferin kızım” diyor. Diğer mezarlara bakıyorum, onların üzerindeki çiçekler solmuş kurumuş onları da hortumla suluyorum, alt tarafta şehit mezarları görüyorum, bana “onları da sula kızım” diyor ama ben onları su içinde görüyorum fakat birileri kuru diyorlar, sulu mezarları tekrar suluyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada imansız birini görmek yorumu

Sibel merhaba, rüyada mezarlık, mezar görmek, mezar kazan birilerinin görülmesi, şehit mezarı, mezar sulamak konuları mezar rüya tabiri sayfasında detaylıca anlatılmıştır, lütfen sayfayı okuyun.

Rüyada imansız birisini görmek rüya sahibi kişinin yaşamında pek çok sıkıntı olduğunu, bir çok güçlük ile karşılaştığını, çok fazla omuzlarında yük taşımak zorunda kaldığını gösterirken aynı zamanda çevresindeki bazı kötü kalpli biri / si yüzünden bu sorunları çözmeye uğraşmak yerine gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kaldığını ifade eder. Bu rüya alternatif olarak açık ve mantıklı düşünmenin önemine işaret eder, kötü niyetli birilerine karşı dikkatli olmak gerektiğini işaret eder. Rüyada imansız olduğunu görmek rüya sahibinin yanlış yolda ilerlediğini veya sahip olduğu güç ve yeteneklerini kötü amaçlar için kullandığını ifade eder. Rüyanın bir başka açıklaması da gerçek yaşamda bazı kimi şeyleri doğru anlamak amacıyla kişinin aklını daha doğru, yaratıcı ve faydalı işlere kullanması gerektiğine delalet eder.

“Rüyada İmansız Görmek” için 2 yanıt

Selamün aleyküm, benim rüyamda çocuk arkadaşım ve benim beraber büyüdüğümüz mahallede gökten meteor yağıyordu, ben o sırada o olayı kıyametin kopması olarak algıladım ve imansız olana kıyamet kopacagından ötürü imansız ölmekten kaçıyor ve Allah’a yalvarıyorduk bizi imansız alma diye.

Selamünaleyküm Hocam, ben rüyamda halamın kızının öldüğünü gördüm. Tabuttaydı ve Tabutunun üstünde imansız öldü diye bir yazı yazılmıştı. Çok korktum rüyamda tabutun başında hatalarımı günahlarımı düşünüyorum…ben tabutun başındayken babamla erkek kardeşim cenaze namazı kılmak için abdest alıyorlardı çok korkmuştum sonra uyandım. Allah rızası için rüyamı yorumlar mısınız rica etsem? Allaha emanet olun. Saygılarımla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir