Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İmbik Görmek

Rüyada imbik görmek ne demek?

Rüyamda evin salonunda kocaman imbik gördüm anneme bunu neden buraya getirdiğini, nereden aldığını sordum. Annemde “baban eve getirdi, antika imiş, çok kıymetliymiş” dedi. Bende “ilahi anne bunun antikası mı olur” derken uyandım.

Bu rüyayı neden gördüm bilmiyorum. Annem babam kendi halinde insanlar, babamın gerçekte antika eşya ile hiç ilgisi yoktur. 19, öğrenci, bayan.

Rüyada imbik görmek yorumu

Sema merhaba, burada önemli olan babanın antikayla alakası olup olmamasından ziyade rüyanın ne demek istediğidir. Yani rüyada görülen her şey gerçek yaşamla birbir alakalı olmak zorunda değidir, önemli olan rüyadaki unsurların birbiri ile ilgili olmasıdır.

Görmüş olduğun rüyada odak noktayı belirlemekte zorlandım. Antika mı yoksa imbik mi daha ağır basıyor net değil. Rüyada antika eşya görmek sürekliliği simgeler ve rüya sahibi kimsenin sevdiği insanlarla bir arada uzun ve mutlu bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada imbik görmek gerçek yaşamınızda bir ilişkinizde saflık, temizlik, dürüstlük aradığınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda şansa, bolluğa, berekete, zenginliğe, mutluluğa ve sevince tabir edilir. Rüya sahibi kişinin hasarlı imbik görmesi ise kendisi hiç memnun etmeyecek gelişmelere, şanssızlık ve uğursuzluğa yorumlanır. Rüyada imbik kullanmak, imbik kullandığını görmek ilişkinizde karşınızdaki kişiye duygusal zarar vermemek için azami gayreti gösterdiğinizi ifade eder. İmbik nedir damıtma işleminde kullanılan bir araç, damıtmaya yarayan, damıtıcı, inbik.

Bu bilgiler dahilinde içinde bulunduğun ruh halini de düşünerek rüyanın mesajını tespit etmeye çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir