Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İmdat Etmek

Rüyada imdat etmek neye işarettir?

Ben 2,5 aylık hamileyim, rüyamda eşim kaynanam ve görümcemle tartıştım, eşyalar evin ortasında, ertesi gün gece sokakta imdat diye bağırdım, bizim evin arkasında askeriyeye ait orman var, orada yangın var diye ama ateşi görmedim, evimizin arkasından kırmızı duman öyle kırmızı ki ama evimize gelmiyor hemen arkamızda, sonra ambulanslar var, o arada ev sahibimiz yanıma geliyor, kolunda kırmızı kurdeleli 4 tane altın bilezik var,  eşimde erik ağacından yeşil ve iri erikler toplamış.

Rüyada imdat etmek yorumu

Rüyada biriyle tartışmak uyanık hayatınızda bazı süregelen sıkıntılarınız olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiği anlamına gelir.

Rüyada imdat, imdat etmek, imdat ettiğini görmek gerçek yaşamınızda bir sıkıntıya düştüğünüzde size yardım edeceğine inandığınız kişiler, arkadaşlarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini, onlara fazla güvenmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada imdat eden, imdat dileyen birini görmek fazla güvendiğiniz kimi kişilerin sizi yarı yolda bırakabileceğini simgeler.

Rüyada orman yangını görmek gerçek hayatta işlerini yoluna koymak için sarf ettiğiniz tüm emeklerin bir dikkatsizliğiniz yüzünden boşa gideceğine delalettir. Yangında kırmızı alev çıkması, maddi bir rahatlamaya işarettir. Bakınız yangın rüya tabiri sayfası. Rüyada ambulans görmek, acil iyileşme, sıkıntılı bir durumun kısa sürede sonuca bağlanmasına işaret eder.

Ev sahibinin kolunda gördüğünüz bilezikler onun hakkında bir dedikodu duyacağınızı temsil etmektedir çünkü rüyada başkasının kolunda bilezik görmek gördüğünüz kişi tanıdığınız biriyse onun hakkında evlilik ya da evinde zenginleşmeye veya onun hakkında dedikoduya işaret eder. Tanımadığınız birisi ise kıskançlık ve çok laf olan bir ortama gireceğinize delalet eder. Eşinizin erik ağacından erik toplaması ise eşinizle birlikte hayallerinizi gerçekleştireceğinizi simgelemektedir.

Rüyada imdat teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir