Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İmitasyon Görmek

Rüyada imitasyon takı neye işarettir?

Rüyamda teyzem ve iki kızı beraber bana geliyorlar “oğlunun sünnetine gelemedim” deyip elime altın veriyor ve oturmadan gidiyorlar. Teyzemin üzerinde yeşil bir kıyafet omuzlarında ise altından yapılmış mareşal rütbeleri gibi imitasyon takılar vardı. Sonra ben divanda uzanırken bir ağrı giriyor, ağrı o kadar şiddetli ki dayanamıyorum, o arada sağ köpek dişim patlıyor, hepsi dışarı fırlıyor. Ağrı dişimin ağrısı imiş “hiç fark edemedim” diyorum. Sonra biraz daha ağrı oluyor gibi oluyor. Babamlar oturmaya geliyor, otururken benim dişimin eksikliğini fark etmiyorlar “baba dişim çıktı hiç fark etmediniz mi” deyip çıkan dişi babama anneme gösteriyorum, onlarda “yeri geçmek üzere” diyorlar.

Rüyada imitasyon görmek yorumu

Rüyanızda teyzeni görmüş olman aslında senin aile bağlarına önem verdiğini ve yakınlarınla daha fazla bir arada olmak ihtiyacı taşıdığını ifade ederken rüyadaki teyze kızları ise sizin yaşadığınız bir üzüntüyü paylaşacak bazı dostlara ihtiyaç duyduğunuzu işaret etmektedir. Teyzenin sünnet hediyesi olarak altın vermesi bir dileğinin gerçekleşeceğini müjdelemektedir. Rüyada imitasyon bir şey görmek kişinin gerçek hayatında taklit edilmek, birinin kendisinden kopya çekmesi gibi bir endişe yaşadığını ya da verdiği bir kararda emin olmadığını, bir şüphe yaşadığını işaret eder.

Teyzende takılı olan imitasyon takılar ise bir dostluk konusunda bazı kaygılarınız olduğunu, o kişilerin gerçek dostunu olup olmadığı konusunda tereddüt yaşadığınızı anlatmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar hakkında ağrı çekmek sayfasında yaşadığını ağrının anlamını bulabilir, düşen dişin hakkında açıklamayı ise diş görmek sayfasında da  inceleyebilirsin.

“Rüyada İmitasyon Görmek” için bir yanıt

Hayırlı sabahlar. Rüyamda etrafımızı düşman askeri çevrelemiş. Mahsur kalmışız her yeri bombalıyorlardı. Dışarıya baktığımda cephanelik arabasının geldiğini gördüm. Oğlum için çok endişeliydim, arabanın içinde silahlar gözüküyordu, çok korktum ve dışarıda bir kuytuda saklandım. Sonra bir bayan düşman askeri silahını üzerime doğrulttu sonra bir anda kendimi eşimi ve oğlumu çok sevdiğim bir arkadaşımın arabasında buldum. Olay yerinden kaçmak için herkes arabalarına biniyordu, eşim kendi arabamız gözüktüğü halde arkadaşımın ve eşinin olduğu araçta gitmeyi neden istedi diye düşündüm. Arabadaki herkes çok telaşlı ve üzgünken eşim sesli güldü ve çok ayıp oldu. Ona kızmadım ama içimden çok içerledim. Rüyamın yorumunu çok merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir