Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İmsak Vaktini Görmek

Rüyada imsak vaktini görmek neye delalet eder?

Merhaba, lütfen rüyamı yorumlayın, ben rüyamda sanki imsak vaktini görüyorum. Çok yakından tam daire şeklinde Ay görüyorum, gökyüzünün yere yakın olduğunu ve her yerin, tabiatın, ağaçların çok sakin olduğunu görüyorum ve kendi kendime “gerçekten bu vakitte Tanrı yere yakın oluyormuş, demek ki bu vakitte edilen dualar kabul oluyormuş” diyorum. Sonra dönüp ağaçlara bakıyorum ve hangi ağaca bakıyorsam ellerini kaldırıp Tanrıya dua ediyorlar. Lütfen yorumlayın, önceden teşekkürler. Başka bir rüyada da ölmüş babamın “içim yanıyor” demesi ne demek?

Rüyada imsak vaktini görmek nasıl yorumlanır?

İmsak Vakti Nedir: Orucun açılacağı iftar vaktine kadar geçecek olan sürenin başlangıcı. İmsak vakti tan yerinin ağarmasıyla başlar.

Rüyada imsak vaktini görmek yenilenme, canlanma, uyanma, aydınlanma, yeniden başlamayı simgeler, gerçek hayatta tatlı sürprizler, güzelliklerle karşılaşacağınızı simgeler. Zaten rüyanda geçen olaylar, duygular ve düşüncelerde bu yönde beklenti ve umutları işaret etmektedir.

Bir başka rüyanızda rahmetli babanızın “içim yanıyor” dediğini duymanız sizin sizin gerçek yaşamın zorlu şartlarına kapılıp gitmenizi işaret ederken kimi şeyleri kaçırdığınızı temsil eder.

Rüyada imsak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir