Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İnce Kitap Görmek

Rüyada ince kitap görmek ne demek?

Benim yaşım 21, üniversite öğrencisiyim, şu sıralar yurt dışında okumak için sınava hazırlanıyorum rüyama geçiyorum : Rüyamda ben memleketimde köyümdeyim, ailecek balkondayız sonra hava karardı, bulut cızır cızır etti ve evin aşağı tarafına meteor düştü, aşağıdaki evler yandı, ben akrabalarıma “ev yandı gidip söndürelim” dedim, onlar “yansın” dediler.

Sonra süzüle süzüle bir zarf ve içinden ince bir kitap çıktı, kitabı okuyamadım, bir tane adam geldi, tanımadığım adam kitabı sağ taraftan çevirip hızlıca okudu ve bana kitabın içinde ne olduğunu söylemedi. Bu kitabı 2 tane askere okuttum, onlarda hızlıca okudular ve ben yine 1 kişiye daha okuttum, sonra içeri gidip geldiğimde yerde bir çukur açılmış daha doğrusu yer römork şeklinde olmuş ve içinde römork vardı, römork dediğim şu traktörlerin arkasında olan taşıma aleti ve heykelden 1 at vardı. Rüyanın ondan sonraki bölümünde kitabı korumak için türlü türlü kavgalar yaptım ve sonunda kitabı birine teslim ettim ve uyandım. Ömer 04.03.2013 / 12:43 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ince kitap görmek yorumu

Ömer Merhaba, bu olağanüstü rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder. Buradaki önemli mesaj, ideallerine giden yolda ilerlemen gerektiğini anlatmasıdır. Senin idealin yanan evi söndürmektir. Ancak çevrendekiler bunu yapmadılar. Doğrusu yangını söndürmek idi ve sen doğruyu biliyorsun ancak çevrenin etkisiyle sen bunu yapmadın.

Rüyanın en ilgi çekici kısmı zarfın içinden çıkan ince kitap. Anladığım kadarıyla kitabı görmedin ancak sağdan okunmaya başlanması onun Kuran-ı Kerim olabileceği izlenimini veriyor ve manevi yönden kendini daha da geliştirmen gerektiğini temsil edebilir. Rüyada çukur görmek kimi durum ya da olay hakkında umutsuzluk duyguları gösterir.

Rüyada römork görmek sizin aşırı bir duygu ile yüklenmiş olduğunuzu göstermektedir. Römorkun çukura gömüşmüş olması, gerçek yaşamınızda aşırı bir duygusal yüklenme ya da baskı altında olduğunu gösterirken umutsuzluğa kapılamamak gerektiğini simgeler. Buradaki at heykeli ise muradına ereceğini, huzur ve mutluluğun seni beklediğini işaret etmektedir.

“Rüyada İnce Kitap Görmek” için bir yanıt

çok teşekkür ederim fikirleriniz için o gün nasıl uyandığımı bilmiyorum harbiden çok sağolun ALLAH razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir