Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İnce Yılan Görmek

Rüyada ince yılan neye delalet eder?

Rüyada ince yılan görmekMerhaba, Rüyamda annemin eski evimizdeyiz, yerde oğlumla oturuyoruz. Bir tane ince yılan hızlıca etrafımızda dolaşıyor, ince ve kısa, ilk başta korkuyoruz sonra alışıyoruz, yılan kayboluyor.

Nerede diye ararken yerden kalkıyorum yılan üstümden iki parça halinde düşüyor. “Ay ne oldu” diyoruz, oynaşıp duruyor, sonra 3 parça halinde görüyorum. Sözde yılan balık oluyormuş, sarı gibi uçuyor ve eski evimizdeki sobanın kenarına kuyruğu yapışıyor, kalkıp onu oradan kurtarıyorum, yine havalanıyor, kayın validemin evinin yakınında bir yerdeyim, karşıdan baktığımda mutfak camı yok, sanki inşaat varmış gibi, camın bir kısmı sallanıyor, talan olmuş gibi görüyorum, çamaşırlar asılı ortalık karışıktı şimdiden teşekkür ederim. Gönderen Aslı.

Rüyada ince yılan görmek yorumu

Aslı merhaba. Rüyanızın iki ana unsuru vardır; yılan ve balık.

1. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Uyanık hayatta ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Reel yaşamda ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. Bu rüyalar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Bana göre rüyanızdaki ince ve kalın yılan 4. maddeyi temsil etmekte, yani yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj vermektedir ve sağlığınıza dikkat ettiğiniz, yaşam enerjinizi yüksek tuttuğunuz sürece bolluk, bereket, kısmet dolu bir yaşamın ( yılanın balığa dönüşmesi ) sizi beklediğini müjdelemektedir.

Rüyanızın son bölümü yani kayın validenizin evinin durumu, yaşamda karşılaşacağınız kimi küçük sıkıntıları işaret etmekte ve bu sıkıntıların yaşam enerjinizi olumsuz etkilemesine izin vermemeniz gerektiğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İnce Yılan Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda birisinin elinde beyaz yavru ince cılız bır yılan gördüm. bana gösteren kısıyı yuzu yoktu sadece elıyle yılanı gösterıyordu, bende bu yılan bırak onu dedıgımı hatırlıyorum ve etrafa bakıyorum sonra o kısı korkma bunlar uysal ve yavru en onemlısı bembeyaz bak zararsız dıyordu sonra bır bakıyorum cogalmışlar sonrada sıcrayarak uyandım.

Rüyada ince yılanlar görmek
Merhaba,
Ruyamda kisa ve ince yilanlar gordum, yilanlar bir tepsinin icindeydi, arkami donup kafami cevirdim yilanlar yoktu hepsi sirtimdaydi, sonra teker teker elime alip atiyorum.
Bu ruya neye tabirlidir ? Cevabinizi bekliyorum

Serpil merhaba,
Yılan konusunda detaylı bilgi rüyada yılan görmek sayfasında açıklanmıştır. Oradaki bilgiyle birlikte içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek mesajı tespit edebilirsiniz.

Rüyamda tüm ailemle birlikte piknikte oluyoruz, yemek yerken birden bulunduğum yerde bir ağaç ortaya çıkıyor ve o ağacın etrafında önce uzun vişne kurusu renginde bir yılan ağacın gövdesinde dönüyor, dönerken bacağına değiyor, korkudan hiç bir şey yapamıyorum, herkes yılan var diyor ama kimse kaçmıyor, annen dayıma sesleniyor korkudan dondu diye ama dayım bana bakıyor ve hiç bir şey yapmıyor.

Emine selam, rüyada piknik yaptığını görmek sizin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunuzu ifade eder, bakınız piknik yapmak sayfası. Piknikte gördüğün ağaca sarılan yılan ise aslında sahip olduğun içindeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi tam olarak kullanmadığını anlatmaktadır, lütfen yılan rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Rüyamda uyuyorum uyandigimda camdan çikiyorum yanimda 2 yasinda oglum amcamin kizi ve kiz cocuguda var oturdugumuz yerde agacin dalinda yilanlar var ince up uzun etrafimizda geziyolar ama biz hic korkmuyoruz cocuklarin yaninda filan geziyolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir