Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İncil Okumak

Rüyada İncil okuyan birini görmek nedir?

Merhaba. Rüyamda bir arkadaşım beni yanına çağırıyor. Gittiğimde bir grup toplanmış. Bir kadın elinde bir kitap ile büyü yapıyor. Arkadaşım o kitabın İncil oldugunu söylüyor. Ben “korkuyorum” dememe rağmen devam ediyorlar. Sonra oradan kaçmaya başlıyorum. Yol üstünde küçük küçük bir sürü yılan çıkıyor karşıma. Üstünden atlayarak kaçıyorum. Teşekkürler. 21, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada İncil okumak yorumu

Rüyada İncil okumak veya İncil okuduğunu görmek gerçeği, inanç, ilham ve bilgiyi simgeler. Rüyada İncil okuyan birini görmek, rüya görülen kişi hakkında onun gerçeği aradığını, sağlam bir inancı olduğunu temsil eder. İncil rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Ancak rüyada birinin İncil okuyarak büyü yaptığını görmüş olman aslında senin gerçek hayatında çevrende dürüst olmayan, inancı zayıf, sahip olduğu bilgiyi faydalı şeylerde değil kötü konularda kullanan birinin / birilerinin olduğunu simgelemektedir. Oradan kaçman bu kötü insanlardan gerçek hayatta da uzak durduğunu, onlardan gelecek beladan sakındığını temsil ederken yolun üstünde gördüğün bir sürü küçük yılanlar ise hayatınızda sizi fazla etkilemeyen ancak zihninin derinliklerinde yerleşmiş, yüzeye çıkmayı bekleyen bazı önemsiz, ufak gizli korkularınız olduğunu gösterir. Onların üstünden atlayarak kaçmanız ise reel hayatınızda bu küçük sorunları görmezden gelmeye devam ettiğinizi ancak doğru olanın onlarla yüzleşip kalıcı olarak o korkulardan kurtulmak olduğunu gösterir. Bakınız yılan rüya analizi sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir