Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek neye delalet eder?

Öncelikle kendimi tanıtayım, ben 25 yaşında 4 yıllık evli bir bayanım, rüyamda sürekli incir yiyorum ve rüyanın ilginç tarafı yediğim incirlerin tadını gerçekte yemiş gibi hatırlıyorum, 2 ay önce de elma yemiştim tadı çok güzeldi, daha sonra bayram şekeri ikram edildi. Dünde rüyamda çeşit çeşit incir ikram edildi, hepsi olmuş, çok güzeldi, hepsini yedim.

O kadar çok yemişim ki uyandığımda şekerli şeylerden tiksinti geldi, bu rüyalarım ne anlama geliyor, ben resmen rüyamda doyuyorum acil yanıt bekliyorum teşekkürler.

Rüyada incir görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada incir görmekRüyada incir görmek çok makbul bir rüya olup, hayırlı mal, mülk, bol kazanç ya da kazançta artışa işaret eder. İncir yemek, incir yediğini görmek hayatınızda maddi sıkıntıların sona ereceğini, borçtan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza, bazı yorumculara göre de altın, gümüş, değerli metal sahibi olacağınız anlamına gelir. Rüyada incir tatlısı görmek, incir tatlısı yemek veya incir tatlısı yediğini görmek seks, anlayışı ve erotizm ile ilişkilidir. Olayların olumlu bir yöne dönüşünü temsil eder.

Siyah incir pişmanlık ifade eder. Pişman olacağın bir şeyi yapmamak gerektiğine yorumlanır. Sarı incir hastalık habercisi olabilir, sağlığına dikkat etmek gerektiğini gösterir. Kuru incir mal, mülk, kazanç demektir. Hayatınızın maddi yönünde hayırlı gelişmeleri müjdeler. Yeşil incir borç demektir. Yaşamınızda tada tasarruflu olmak, fazla borca girmemeye çalışmak gerektiğine yorulur. Olgun incir, iyice olgunlaşmış incir görmek ise bir mal ya da ziynet konusunda kararın verildiğini bunun yakında gerçekleşeceğini simgeler. İncir ağacı görmek konusunda bilgiyi incir ağacı rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada İncir Görmek” için 2 yanıt

Rüyada evin bahçesinde birkaçtane açık mor renkli incirlerin bol olduğu ağaçlar görmek ve birtanesini koparıp yemek ne anlama gelir.

Dün gece rüyamda bir kıyamet alametinin yer altından çıktığını söylüyor melekler olarak göremediğim varlıklardan. susmamı istiyorlar. insanlar için konuşmamamı. bu alamet beni çok etkiliyor, ne üzülüyorum ne de çok mutluyum fakat çok etkileniyorum. sonra rahmetli anneannem sırtı dönük bembeyaz güzel temiz yüzünü, dudaklarını kuş ağzı diye tabir ettiğimiz şekilde alt dudağını onun yanında durarak yanaklarından da seviyorum. çok özlemişim. tıpkı birlikteyken olduğumuz gibi. sonra tatlı, yiyecekler hazırlayalım ve Eskişehir’e gidelim diyor.ne ilgisi varsa hiçbir tanıdığımız yok çünkü. sonra orada akrabamız var gün içi onlar da kalır ziyaret ederiz diyor. incir tatlısı yapıyoruz kurusundan 4 bölünmüş incir taneleri normal fırının bir kat büyüğü olan fırın tepsisinde. incirin taneleri şerbetle karışmış bir tatlı. biraz da sulu akmasın diye streç filmle sarıyoruz. ama hep sırtı dönük anneannem. annem, annneannem kardeşlerim, ben arabamız varmış beyaz renkli biniyoruz çok mutluyum birlikte gezmeye gidiyorum diye. bilmediğim bir eve gidiyoruz ve orada mutfakla birleşmiş geniş camlı ve balkonlu bir ev cam dışından gördüğüm yeşille buluşmuş doğa, çam ağaçları görüyor ve rüyam sona eriyor. şimdiden teşekkür ederim. 33, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir