Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İncir Reçeli Yediğini Görmek

Rüyada incir reçeli yemek neye delalet eder?

Merhabalar, ben 21 yaşında bekar bir bayanım, bir üniversitenin lisans programında öğrenim görüyorum, çok fazla rüya görürüm ama bu beni etkiledi. Rüyam şöyleydi; ailemle idim, sahil kenarındayız, dolaşıp duruyoruz, gece vakti her yer karanlık, içimde bir sıkıntı var, onlardan ayrı dolaşıp yanlarına dönüyorum, koca bir kavanoz incir reçeli buluyorum, bir duvarın üzerine çıkıp ekmeğe sürüp sürüp yiyorum, babama da veriyorum, biraz yedikçe sıkıntım azalıyordu, en son yediğimin tadı garip geliyor, kavanozu kaldırıp bakıyorum hepsi güzel görünüyor. Bu şekilde uyandım, yorumlarsanız sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederim. İpek’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları sahil kenarı, sahilde dolaşmak, gece vakti, karanlıkta dolaşmak, içinde sıkıntı, kocaman kavanoz, kavanozda reçel, incir reçeli, reçel yemek.

Rüyada incir reçeli yediğini görmek yorumu

İpek merhaba, bu harika rüyayı gönderdiğinizi için sağ olun, rüyanızı önemli olduğu için özel rüya tabirleri kategorisinde yayınlayıp cevaplıyorum.

Rüyanız gerçek yaşamınızda üzerinize fazla sorumluluk aldığınızı, sizi yoracak kimi taahhütler altına girdiğinizi ve bu yüzden sıkıldığınızı, rahatlamak, feraha ermek istediğinizi, sıkıntılardan kurtulmak için özellikle ailenize güvendiğinizi ya da onların desteğini beklediğinizi işaret ederken, bu sorumluluk ya da taahhütlerin yakın zamanda tamamlanıp, huzura kavuşup, sevineceğinizi simgelemektedir. Lütfen gelişmeleri veya düşüncelerinizi yazar mısınız?

“Rüyada İncir Reçeli Yediğini Görmek” için bir yanıt

Çocukluğum gectığı Fatih’deki evımizdeyiz, sonra arkadaşim sokağımızdaydı yanında da 2 yaşinda bir kız cocuk vardı, ben aşağı ındım “ne oldu, kım bu cocuk” dedım “senın cocukların buyuk, bu kım” dedım. Sonra incir yiyoruz o sıra sokakta arabanın içinden silah seslerı geliyordu ve arkadasim kırmızı bir arabaya binecekti ama ben bindirmedim sonra,cocuğu alıp arkadaşımı da alıp eve çıkardım, cocuk altına yapmış bende banyoya sokup yıkadım, sonra ıcerıye gectım baktım arkadaşim babamla konuşuyor ölmüş babamla konuşuyor, yemek hazırlanmiş balık kızarması vardı bahsettiğim arkadaşım erkek ama arkadaşim gıtmek ıstedı ben yollamadım, yorumlarsanız memnun olurum teşekkür ederım. 42, Kadın, evli, ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir