Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İncir Toplamak

Rüyada incir toplamak neye alamettir?

Merhaba, ben 20 yaşındayım. Bekarım, öğrenciyim, rüyamda akşam vakitlerinde büyük bir incir ağacından incir topluyordum. Havanın kararmış olduğu vakitler olduğu için incir ağacı altında 3 harfliler olur düşüncesi geçiyordu kafamdan, ağaçtan uzaklaşacak iken bir tane incir dikkatimi çekti, yeşil büyük bir incir idi, onu almak için gittim olgun mu değil mi diye düşünüp kopardım, incir sertti ama olgun gibiydi, altı çatlamıştı.

Öyle uyandım, ruh halim günlük hayatta içinde bulunduğum durum yüzünden pek iyi değildi uyandığımda.

Rüyada incir toplamak nasıl yorumlanır?

Büşra merhaba, rüyada incir ağacı görülmesi çok iyidir ve yaşamın maddi yönün hakkında güzel gelişmelere, başarıya kavuşmaya ve iş hayatında yükselme ya da daha fazla kazanca işaret eder. Bakınız rüyada incir ağacı görmek sayfası. Ağacından inci toplamak ya da ağaçtan incir topladığını görmek ise rüyayı gören kişinin reel yaşamında elindekileri kaybetme korkusunun son bulmasına sebep olacak hayırlı gelişmeler yaşayacağını, bu korkudan kurtulmanın getireceği huzur ile insanın daha isabetli kararlar vererek başarısına yeni başarılar katacağını temsil eder.

Rüyanızın tek olumsuz sayılabilecek noktası bu olayların havanın kararmış olduğu saatlerde gerçekleşmesidir ki bu durum sizin şu anda içinde olduğunuz bazı korkuları simgelemektedir. Evet şu anda bazı korkularınız var ancak yukarıda anlattığım gibi bu korkulardan kurtulup, huzur, mutluluk ve başarıya kavuşacaksınız. Rüyada incir yemek ise rüyada incir görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüya sahibinin reel yaşamında maddi sıkıntıların sona ermesine, borçtan kurtulup rahat bir nefes almasına alamet etmektedir.

“Rüyada İncir Toplamak” için 2 yanıt

İncir toplayıp yemek
Yaş 33, bekar, ruh hali normal. Rüyamda platonik sevdiğim kız ve annesi var, onların evin oradayım, bir nevi onları koruyorum gibi, karşı tarafta bir bahçe var, orada yerde yetişen incirler var, küçük bir bitkide onları toplayıp yiyorum, çok lezzetliler. Annesiyle ona götürüyorum, annesi “biz onları biliyoruz, orası devletin, yiyebilirsin” diyorlar “helal” diyor, bahçeye tekrar gidiyorum, erik ağacı var ağaçtan erik koparıyorum “biraz ekşi ama yine de çok lezzetli” diyorum, sonra onların yanına gidiyorum, halı yıkıyorlar onları bekliyorum.

Ömer merhaba, incir toplamak ve incir yemek hakkında bilgi sayfada yer almaktadır. Rüyada erik topladığını görmek kişinin hayallerini gerçekleştireceğini gösterir. Bakınız rüyada erik görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir