Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İncir Ve Kiraz Görmek

Rüyada incir ve kiraz görmek neye işarettir?

Rüyamda babamla birlikte kocaman bir incir ağacının altındaydık. Babam oturuyordu ve ağaçtaki incirler babamın kafasına kadar sarkıyordu. Kocaman olmuşlardı, altlarından ballarının aktığını görebiliyordum. Sonra babamdan o incirleri koparıp bana vermesini istedim. Babam kopardı ancak elime aldığımda incirler kiraz olmuştu.

Kocaman Napolyon kirazı gibi kirazlar vardı elimde. Ağaçta kiraz ağacıydı. Elimdeki kirazlardan bir tanesini yedim. Rüyam bu kadar. Yorumlarınızı bekliyorum. 29 Mayıs 2012, 23:53

Rüyada incir ve kiraz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada incir ağacı görmek iş hayatında başarı anlamına gelir, olgunlaşmış incirler ise mal, mülk ve varlığa işaret eder. Rüyada incir görmek çok makbul bir rüya olup, hayırlı mal, mülk, bol kazanç ya da kazançta artışa işaret eder.

Rüyada kiraz yemek yahut kiraz yediğini görmek ise Tatlılık ve iyi bir serveti simgeler. Zenginliğe ve Bunun üstüne katılacak serveti işaret eder. Bu bilgiler ışığında rüyanızın oldukça hayırlı mesaj verdiği görülmektedir, bakınız  rüyada kiraz görmek sayfası.

“Rüyada İncir Ve Kiraz Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. 13 yıllık evliyim 7 yaşında oğlum var 2 ay önce hamileliğim düşük ile sonuçlandı maalesef, ailece sarsıldık tabi. Onun dışında çok endişeleri ve kaygıları olan bir insanım. Çocuğun okulu ; geçim sıkıntısı vs. Rüyamda incir ağacının altından geçmeye çalıştığımı gördüm. Fakat birden ağacın içinden sürüyle karıncalar dökülmeye başladı. Çok hatırlamıyorum ama yanımda oğlum ve kocamda vardı galiba. Yorumlarınız için teşekkür ederim. 35, Kadın, Evli, Asistan.

Rüyada incir ağacı görülmesi iş yaşamı ya da hayatın maddi yönünde başarı anlamına gelir. İncir ağacının altından geçtiğinizi görmeniz ise anlatılan başarıya ulaşmak için çaba sarf ettiğini simgelerken birden ağaçtan karıncaların dökülmesi yaşamınızda hırsınızı kontrol etmek konusunda size bir uyarıda bulunmaktadır. Sonuç olarak gördüğünüz rüya hırsınızı kontrol ettiğinizde hayatınızda güzel yönde gelişmeler olacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir