Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada İncir Yaprağı Görmek

Rüyada incir yaprağı görmek neye delalet eder?

Ben gurbet bir önceki mesajda yer vermem gereken bilgilere önem göstermediğimi fark ettim. 1990 doğumluyum üniversite öğrencisiyim iş arıyorum ve ruh halim bir takım özel sorunlardan dolayı fazlasıyla sıkıntılı.

Rüyamın tamamını hatırlamıyorum ancak bir kısmı aklımda kalmış. Eskiden okuduğum lisemin bahçesindeyim yerler asfalt ki normalde de böyledir. Babam sol yanımda biraz arkama doğru bir yerde durmuş beni endişeli endişeli izliyor. Benim de elimde bir insan boyu büyüklüğünde bir incir yaprağı var. İncir yaprağı sapındaki sütüyle sağ avucuma yapıştırıp sıkıca tutuyorum yaprağı ve kaldırıp kaldırıp bir sağa bir sola yere çarpıyorum ne yaptığımdan emin bir halim var.

Bir süre bunu yaptıktan sonra o yapraktan yerde ezilmiş çok kocaman bir incir elde ediyorum. İncir parçalanmış ama içindeki tomurcuklar kocaman ve içi taptaze istediğim sonuç buymuş gibi bir sakinlik var üzerimde. Yardımınız için çok teşekkür ederim, sevgilerle.

Rüyada incir yaprağı görmek neye yorulur?

Gurbet selam, detaylı bilgi için teşekkür ederim. Bu bilgilerle rüyanız anlam kazanıyor. Rüyanızın ilk kısmı henüz eğitiminizi tamamlamadığını ( her anlamda, bildiğimiz okul eğitimi ve yaşamdaki hayat eğitimi, kişisel gelişim ) simgelemekte, deneme yanılma metodu ile doğruyu bulmaya çalıştığınızı göstermektedir.

Rüyada amacınıza ulaşmış olmanız sonunuzun iyi olacağını işaret etmektedir. Ancak bir büyüğünüz olarak hayatınızda bu metodu denemeyin derim, sizi yorar, zaman kaybettirir. Onun yerine okumalı, öğrenmeli, büyüklerinizin ve öğretmenlerinizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak daha az yorulup, daha kıza zamanda iyi sonuç alırsınız. Rüyada incir yaprağı görmek masumiyet kaybı veya yetkisiz bir düşüş gösterir.

“Rüyada İncir Yaprağı Görmek” için 2 yanıt

Ablam ruyasinda surekli bizim bahcedeki topragi incir agacini goruyor topragin ustunde kabak ekili. Bir kadin eli ve yasli adam goruyor ama hep ayni toprak ayni yer yorumlar misiniz. 20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Nuray selam, Ablanın rüyasındaki tüm unsurlara hayırlara işaret olup, hepside feraha erme konusunu işaret ediyor ve bu durum rüyanın verdiği mesajın güçlü olduğunu, yakında gerçekleşeceğini temsil ediyor. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekleyin. Bu bilgi benim için önemli.
Rüyada toprak görmek mal, mülk, kazanç anlamlarına gelir. Rüyada incir ağacı görmek iş hayatında başarı anlamına gelir. Rüyada kabak görmek genel olarak maddi olarak feraha kavuşmak, murada ermeye işaret eder.
Rüyanın devamı ise ablanın bu feraha ermesinde bir kadının etkisiyle yaşlı bir adamın rol oynayacağını ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir