Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İndirim Görmek

Rüyada indirim görmek neye işarettir?

İyi geceler, ben rüya görmedim ama arkadaşım beni rüyasında görmüş, arkadaşımın anlattığı rüyayı ben size gönderiyorum, benim için bu rüya çok önemli, yorumlarsanız çok sevinirim.

Arkadaşım benim sevdiğim kişiyle birlikte yanında tanımadığı bir kız varmış bunlar indirim var diye kıyafet bakıyorlarmış, kızlar aralarında konuşurken sevdiğim çocuk “aman bunlara beş para verilmez” demiş, bunlarda ona “aman biz senin gibi marka takılmıyoruz” demiş sonra ben gelmişim ama konuşmamışım, sonra bir kız daha elinde yeşilliklerle gelmiş bizim ortamıza doğru uzatmış yeşillikleri yeşilliklerden kastettiği marul maydanoz falanmış. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada indirim görmek yorumu

Sadiye merhaba, Bu rüyada önem arz eden bir şey yok, sıradan ve hiç bir mesaj vermeyen bir rüya.
Zaten esas olarak tüm rüyalardan bir mesaj beklememek gerekir.

Rüyada indirim, indirimli satış, kampanya, damping görmek bu rüyanın her şeyden önce bir uyarı olarak ele alınması gerekir. Gerçek ihtiyaçlarınızı belirlemeli bütçenizi ona göre ayarlamalısınız anlamını taşır. Rüyada indirimli satıştan alışveriş yaptığını görmek sağlığınızı kontrol etmek veya kötü bir ilişkiden çıkmak için gerekli çabayı göstermeniz gerektiğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir