Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İnek Kafatası Görmek

Rüyada inek kafatası görmek ne demektir?

Rüyamda bulunduğum evden dubleks eski bir eve taşındım. Evin 2 mutfağı vardı. Odalarında gezerken üst katta kalmayı değil de giriş katında kalmayı tercih ettim. Evi gezerken evin tuvaletinde temiz su içinde inek kafatası da gördüm. 29.05.2012 / 22:04 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada inek kafatası görmek yorumu

Rüyanız ne yazık ki olumlu mesajlar vermemektedir. Yaşamınızda bir gerileme, kimi küçük kayıp veya zararları işaret ederken aynı zamanda bir şeyleri gizli tutmaya çalıştığınızı ve bunun sizi yorduğunu simgelemektedir.

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek reel hayatınızda içinde bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, hayatınızda değişiklik istediğinizi simgelemekte, ancak bunun sonunda elindeki var olan imkanları da kaybetme olasılığı olduğunu işaret etmektedir. Ancak rüyanızda taşındığın evin yeni bir ev olması bu ihtimalin olmadığını, sonunun hayırlı olduğunu göstermektedir.

“Rüyada İnek Kafatası Görmek” için 3 yanıt

rüyamda tahta bir merdiven var heryer tozlu ayağım toz oluyor tabi terliğimde merdivene çıkarken abim çıkma ayakların tozlu diyo ben inat ediyorum terliği atıyorum yukarda hortum var yıkarım ayaklarımı diyorum.Başka bi rüyadada ayrı yaşadığım eşim,kızım,ben bi otobüste gidiyoduk eşimle bizim aramızda mesafe vardı ve eşim çok üzgündü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir