Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İnek Sağdığını Görmek

Rüyada inek sağdığını görmek ne demektir?

Merhaba. Öncelikle yıllar önce sitenizde yorumladığınız bir rüyam sonucu sizden çok etkilenmiştim. Sonrasında sizin adresinizi unuttum ama şuan yeniden buldum çok şükür. Şimdi önce kendimi tanıtayım; yaşım 29, evliyim, 1 tane oğlum var, mesleğim ise insan kaynakları müdürüyüm ancak 4 aydır işsizim, şimdi rüyama geçelim.

Bu gece gördüğüm bir rüya, rüyamı parça parça gördüm, oğlum gece biraz öksürdü sık sık uyandım, sadece gördüğüm net kısım ise salonumun ortasında kocaman beyaz üzeri açık kahve renkli lekeleri olan bir inek, elimde kova ineğin önünde duruyorum. Sonra memeleri kocaman şişmiş süt dolu, alıyorum kovayı ve kendi kendime “bu hayvanı niye kimse sağmamış, süt dolu memeleri, ben bunu sağayımda hayvan rahatlasın” diyorum, sütü sağmaya başlıyorum. Mübarek hayvanın sütüne kovalar yetişmiyor, doluyor taşıyor yerlere, yüzüme filan hep süt sıçrıyor, sonra uyandım. Rüyamı çok güzel yorumlayacağınızdan eminim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada inek sağmak yorumu

Merhaba, sizi yeniden aramızda görmek bizi sevindirdi, hoş geldiniz. Tahmin edeceğiniz üzere rüyanız tüm unsurları birbiri ile uyumlu olup, inanılmaz güzellikte hayırlara işarettir.

Rüyada inek görmek kişinin hayatında bolluk ve bereket ifadesidir. Rüyayı gören insanın gayretleri, gösterdiği sabır ve ettiği dualar ile sıkıntıların sona erdiğini / ereceğini ifade eder, ferah günlerin yaklaştığına delalet eder. İneğin evinizin içinde olması evinize, ailenize gelecek hayırların ifadesidir. Rüyada inekten süt sağmak sayfada anlatıldığı gibi servet sahibi olmak demektir. İneğin memelerinin süt dolu olması büyük bir servetin sizi beklediğini belirtirken sizin ineği sağmaya başlamanız bu zenginliğe kavuşmak için bir adım attığınızı anlatmakta, süte kovaların yetişmemesi ve bolluğu ise zenginliğin büyüklüğünü ifade etmektedir.

Lütfen Allah’tan hakkınızda hayırlısını istemeyi ihmal etmeyin, her şey gönlünüzce olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir