Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İnek Sağmak

Rüyada inek sağmak neye işaret eder?

Merhaba, benim eski sevgilim bizim eve gelmiş annemle beraber bizim inekleri sağıyordu. Bende “burada ne işi var hangi yüzle geliyor” diye çıkışıyorum. Ama beni eski sevgilimi yaklaştırmıyorlar ve sus diyorlar. Sonra eski sevgilim sağdığı sütü alıp bir arabaya koyuyor, satmaya götürüyor. Daha sonra ben, babam, annem ve eski sevgilimin babası bizim eve geçiyoruz. Ben ayrı odaya geçiyorum, evin penceresinden dışarı baktığım zaman eski sevgilim arabanın penceresinden bana gülümsüyordu. Daha sonra ben yanına gitmek için dışarı çıktım, ona doğru koşmaya başlıyorum, oda arabadan inip benden kaçmaya başlıyor. Ben koşmayı bırakıp geri döndüğüm zaman oda geri geliyor. Daha sonra ben ona yaklaşmak için kılık değiştirmek ve başka yoldan gitmeye ona yaklaşmayı düşünüyorum.

Akabinde babaannemgilin evine gidiyorum, oraya gittiğimde babaannem yatmış uyuyordu, bende dışarıda asılı elbiselerden giyiyorum. Dışarıda başımı örtmek için eşarp gibi bir şey buluyorum, bide pantolon gibi şalvar gibi bir şey giyiyorum. Başımı sardıktan sonra diğer düşündüğüm yoldan gidiyorum. Orada bir bayan “nereye gidiyorsun” diyor. Tam yola çıkacağım zaman trafik kazası meydana geliyor. Araba kayıp adeta uçurumdan uçtu, arabadan bir erkek çıktı, pek bir şeyi yoktu, kan yoktu hiç. Ben kaza ile fazla ilgilenmiyorum kendi yoluma gitmeye başlıyorum. Yola çıkıp yoluma doğru yöneliyorum. Yanıma bir tır geliyor, tır yanımda durup geri geri gitmeye başlıyor ve ben uyanıyorum

Rüyada inek sağmakKimden: serkant1986
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: ne çok üzgün nede çok mutluyum
Anahtar kelimeler: eski sevgili, inek sağmak,süt satmak,babaanne,trafik kazası,başını örtmek,tır,gülümseme

Rüyada inek sağdığını görmek neye yorulur?

Serkant merhaba, rüyanızda pek çok olay geçmekte ancak rüyanın ana teması eski sevgiliyi görmek olup, kimi pişmanlıklar ya da vicdan azaplarını simgelemektedir. Detaylı bilgi için için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin.

Diğer tüm olaylar; inek sağmak, süt satmak, trafik kazası, rüyayı zenginleştiren faktörlerdir. Rüyada inek sağdığını görmek rüya sahibinin göstereceği üstün başarılar ve üretkenliği sayesinde servet sahibi olacağına delalet eder. İnek sağan birini görmek çevrenizde başarılı ve oldukça pratik çözümlere sahip biri olduğunu ve bu kişi örnek alıp onun bilgisinden yararlanmak gerektiğine yorulur. Rüyada süt satmak rüyayı gören kişinin daha fazla sosyal olması gerektiğini veya bir şey hakkında daha fazla aktif rol alması gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir