Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İnek Sürüsü Görmek

Rüyada inek sürüsü neye delalet eder?

Selamün Aleykum, ben bir rüya gördüm ama anlamını öğrenemedim bana yorumlar mısınız, rüyamda inek sürüsü gördüm, sürüdeki inekler zıplayarak uçmaya çalışıyorlardı, sadece bir kaç tanesi uçmayı başarmıştı. Bunun manası nedir.

Rüyada inek sürüsü görmek tabiri

Rüyada inek sürüsü görmek yakında gelecek büyük ve toplu bir kısmete işarettir. Rüyada uçan hayvan görmek bilinçaltındaki düşüncelerin yüzeye çıkarak gelişmekte olduğunu, bastırılmış düşüncelerinizle yüzleşmeye ve huzura kavuşmaya hazır ve istekli olduğunuzu simgeler. Ancak rüyanızda henüz uçmayıp, uçmaya çalışması, yukarıda anlatılan konuların olgunlaşma aşamasında olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hayvan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İnek Sürüsü Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, eşim rüyasında 2 tane kırmızı inek görüyor ve rüyadan uyanıyor bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Sürüyle inek görmek
40 yaşında evli yöneticiyim. Rüyamda köydeki evimizin arka otluk alanında inek sürüsü (8,10 adet) gördüm. Otlaktaki inekler ben yaklaşınca koşmaya başladılar, ben ineklere “durun” diye bağırdım ve örgülü bir telin yanında durdular, sonra inekleri temiz berrak bir göletten su içerken gördüm. Ben ineklerin yanındaydım, inekler su içerken bir ferahlama hissettim. Rüyayı cuma gecesi sabaha karşı gördüm ve rüyayı çok net hatırlıyorum.

Tamer merhaba, rüyada köyünüzdeki evi görmeniz aslında şehir yaşamının veya yaşam şartlarının sizi sıktığını anlatırken orada gördüğünüz inek sürüsü ise büyük ve toplu bir kısmetin gelmesine işaret etmektedir. Rüyanın sonu bu kısmet sonunda kavuşacağınız ferahlamayı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir