Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İnek Ve Birkaç Adam Görmek

Rüyada inek ve birkaç adam görmek nedir?

Rüyamda ben şafak vakti daha önce bildiğim bir yoldan yeniden geçiyor idim ama yol değişmişti. Bir viyadük altı gibi bir yerden geçerken bir inekle birlikte birkaç adam gördüm, inek yolu pisletiyordu. İnekten korktuğum için yanından geçip gitmek istemedim, inek ve adamlar uzaklaşsın sonra ben yola devam ederim dedim. İnek beni gördü bana gelmeye başladı, ben de kaçmaya başladım, bir yandan kaçtığını belli etmemeye çalışıyordum. Sonra beton merdivenlerden koşarak inmeye başladım, sürekli iniyordum, bu arada birilerine rastlarım da yardım isterim diye düşünüyordum ama karşıma bir türlü yardım isteyeceğim kimse çıkmıyordu. Sonra elime bir sopa aldım, bir konferans salonu gibi bir şey gördüm insanlar konferans dinliyordu, sopayla salonun camına vurdum ama kimse beni duyup yardım etmedi. O sırada inek iyice yaklaşmıştı, ben çok dar bir kapıdan geçmeye çalışıyordum, bu arada merdivenden iniyordum, kapıya da sıkışmıştım elimdeki sopa da düştü, inek tam saldıracak iken uyandım. Rüyamın anlamını bir türlü çözemiyorum. Gönderen Ece.

Rüyada inek ve birkaç adam görmek yorumu

Ece Merhaba, rüyanı gayet güzel, çok net ve düzgün cümleler ile anlatmışsın, keşke hakkında biraz bilgi verseydin, böylece bu değerli mesajları kolayca çözebilirdik. Buradaki ana unsurlar; şafak vakti, inek, inekten kaçmak, birkaç adam, merdivenler, merdiven inmek, konferans konularıdır. Ben konu başlıklarının anlamlarını listeliyorum, mesajı kendin bulmalısın. Rüyada şafak görmek mutlu, huzurlu bir yaşam sürmek olarak yorumlanır. Rüyada inek görmek bolluk ve bereket sembolüdür. Birden fazla adam, adamlar görmek kötü haller Allah’ın merhametine sığınmak anlamındadır. Koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır. Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Merdiven inmek çok güzel bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir. Rüyada konferans görmek son kararlarınızı şekillendirmeden önce başkalarının fikir ve önerilerini de dikkate almanız gerektiğine işaret eder.

“Rüyada İnek Ve Birkaç Adam Görmek” için bir yanıt

Rüyamda güneş batmasına yakın bağdaş kurmuş oturuyordum. İki yanımda tanımadığım kişiler vardı. Daha etrafımı sarıp bir inek getirip tam başımın üstünde boğazını kestiler. Kanları ise üstüme doğru akıyordu. Lütfen beni aydınlatın. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir