Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İngilizce Yazı Görmek

Rüyada İngilizce yazı görmek neye çıkar?

Rüyamda, metrodaki merdivenlerden çıkıyordum, duvarda koskocaman İngilizce bir yazı vardı, “ben nisanlıyım” yazıyordu. Sesli bir şekilde okumuyordum ama anlıyordum yazıyı. Dershanede yanımda oturan bir kız arkadaşımı gördüm o sırada o da bana “sen nişanlısın” diyordu. Sonra benim ilköğretimden erkek arkadaşımı(sıradan bir arkadaşım) gördüm, ama şu an görüşmüyoruz. Dün gece sevgilimden ayrılmayı düşünmüştüm, lütfen yorumlar mısınız? anlamı ne olabilir acaba? Merve’nin rüyası. İpuçları metro, merdiven çıkmak, kocaman yazı, dershane arkadaşı, ilkokul arkadaşı. 09 Eylül 2012, 13:15.

Rüyada İngilizce yazı görmek yorumu

Merve merhaba, gördüğünüz rüya sıradan bir gençlik rüyası olup, gerçek yaşamınızda evlilik, nişanlanma gibi konulara kafanızı fazla taktığınızı simgelemektedir. Zaten mesajınızda yazdığınız gibi sevgilinizden ayrılmayı aklınızdan geçirmişsiniz, bu da kafanızın meşgul olduğunu gösteriyor.

Not gelen mesajların büyük bir kısmı, çok küçük yaşlarda ( 12 – 15 arası ) genç kızlarımızın sevgili, eski sevgili, nişanlanmak, evlenmek, aldatmak, aldatılmak konularında olduğunu üzülerek görüyor ve hepsini cevaplamadan siliyorum. Düşünebiliyor musunuz 12 yaşında bir kız çocuğu eski sevgilisinin sadakatsizliğinden, 13 yaşındaki çocuk kürtaj yaptırmaktan bahsediyor. Toplumumuz büyük bir hızla dejenere olmakta ve böyle giderse 50 – 100 yıl sonraki ülkemizin halini düşünmek dahi istemiyorum. Ben istiyorum ki gençlerimiz okulla, eğitim, başarma, iyi insan olmak ile ilgili bir rüya görsünler.

6 yıl içinde bize gelen rüya 1. 000. 000 ( bir milyon )’un üzerindeki rüya yorumu talebi arasında dahi bir tane dahi

* rüyamda buluş yaptım, doktor olduğumu ve amansız bir hastalığa çare bulduğumu gördüm.
* rüyamda devlet başkanı olmuştum, ekonomiyi büyük bir hızla iyileştirip, herkese iş imkanı sağlamıştım, tüm halkım beni çok seviyordu.
* rüyamda bilim adımı olmuştum, su ile giden araba yaptım ve Nobel ödülü almıştım.
* rüyamda büyük bir iş adamı olmuştum, özel uçağım ile annemi ve babamı hacca götürüyorum, annem benimle gurur duyuyordu.

benzeri rüya gelmedi. Allah yardımcımız olsun, bu yazıyı okuyan tüm anne babaların akıllarını başlarına alıp, tekrar düşünmelerini rica ediyorum.

Lütfen çocuklarını doğurup, onları sokağa, dershaneye, okula göndererek eğitim verdiğinizi zannetmeyin. Temel eğitim sizin tarafınızdan verilmelidir. En önemli eğitim 0 – 5 yaş arası aile içinde alınan eğitimdir ve ömür boyu bu alınanlar kalıcıdır. Bu konuda uzmanların yazılarını okuyabilirsiniz ( tabii dizi film izlemekten vakit bulabilirseniz ).

“Rüyada İngilizce Yazı Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda önce sınıfta İngilizce dersindeyiz. Her şey çok normal daha sonra zil çalıyor. Ben ve 5 kız arkadaşım ayrıca 3 erkek sınıfta duruyoruz. Daha sonra yanımıza küçük bir kız gelip bana “babam seni yanımıza alacak, bizden olacaksın” diyor. Daha sonra öğreniyorum ki küçük kızın babası şeytan. Babası sınıfa geliyor 3 erkeği dövmeye başlıyor. Ben küçük kıza “babana söyle dursun, seninle arkadaş olacağım” diyorum ve babası dövmeyi bırakıyor. Daha sonra bir kap dolusu su getiriyor birden üstüme çarşaf atıyor. Hemen kuruluyorum ondan ve suyun içine bakarak “ben kimlerdenim” diye soruyorum suda yüzüm birden kararıyor ve “bizdensin” diye bir ses geliyor ve o sırada şeytanın yüzünü görüyorum, beni çağırıyordu. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku

Rüyada sınıfta olmak reel yaşamında eğitim ve gelişim döneminin devam ettiğini ve bu konuda ilerleme sağladığını gösterirken rüyada gördüğün şeytan ise amaçlarına ulaşabilmek için doğru olmayan, haksız, kötü yolları veya metotları denemenin size faydadan çok zarar getireceğini bilmeniz gerektiğini ifade etmektedir. Görmüş olduğun rüya aynı zamanda zamanda seni doğru yoldan çıkarmaya çalışan kişiler olabileceğini ve ister onun dediklerini yapmak isterse yaptıklarını yapıp onun yolundan gitmekten sakınmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Merhabalar ilk olarak rüyamda ingilizce kitabında boşluklar gördüm ben onları doldurmaya başlıyordum yanımda bir yetişkin bayan ve erkek tartışıyorlardi benim ismimi yaz diye sonrasında bende yazıyordum daha sonra uyanmıştım tekrar uyuduğumda bu sefer halamla annem benim hakkımda konuşuyorlardı bazen iyi bazen ise hatalarımı konuşuyorlardı yaş 15 bayan öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir