Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnlediğini Görmek

Rüyada inlemek ne demek?

Merhaba. Rüyamda denizden ciktiktan sonra sol baldırımda bir şişkinlik vardı. Sanki kabuğundan çıkmayı bekleyen bir canlı gibi o an boş verip başka işler yapıyordum ki sol kolumda bir acı hissetmeye, inlemeye  başladım ayni zamanda da bir hareketlenme, baktığımda ahtapotun kolumda olduğunu gördüm. Sanki denizdeymişcesine hareket ediyor. Doktora giderken ayak sol baş parmağıma gidiyor tabi ki büyük bir acı vererek.

Parmağımda ki deri tırnak bölgesinden ayrılmaya başlıyor ama ahtapot dışarı çıkmıyor. Parmagim parcali bir şekilde simsiyah oluyor ve inleyerek uyandım.

Rüyada inlediğini görmek tabiri

Rüyada sol kolunu görmek Destekleyici ve Mücadeleci yönünüzü simgeler. Sol kolunda acı hissetmek bu yönlerinde bir sebeple bir olumsuz durum olduğunu gösterir. Rüyada ahtapot görmek uyarı mesajıdır. Yakın zamanda gireceğiniz işlerde kimi karışık durumlarla karşılaşabileceğinizi ifade eder.

Rüyada inlemek uyanık yaşamınızda kendinizi bir olay karşısında işlevsel bir yetersizlik içinde hissettiğinizi simgeler. Rüyada inlediğini görmek bir kabullenme, onaylanma konularında ret yanıtı almak olabilir. Rüyada inleyen birini görmek kendi bastırılmış korkularınızı temsil eder.

Rüyada inlemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir