Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnmek

Rüyada inmek neye işarettir?

Rüyamda ölmüş dedemi gördüm, taksi çağrılmış dedem gidiyordu, bende bindim taksiye annem “hareketten sonra gelir bırakın” diyordu, ben sokağın başına kadar dedeme sarılıyorum dedem mutlu, ben ağlıyorum, dedem mutlu yolun sonuna kadar sarılıyoruz, dedem hiç konuşmuyor, ben yolun sonuna gelince param olmadığı için taksiden iniyorum ağlıyorum koşarak gidiyorum yolun sonuna kadar, bizim köy sonrası Gebze, çalışmak için iş buluyorum, işe alınıyorum, kek yapmışız okula götürüyorum, kavgalı olduğum arkadaşım sınıfa dağıtmış, onunla şakalaşıyoruz çok karmaşık bir rüyaydı, lütfen ne olduğunu açıklayın. Dedem öldüğünden beri dedemi ilk kez görüyorum rüyamda.

Rüyada arabadan indiğini görmek yorumu

Rüyada inmek, bir yerden ya da bir şeyden indiğini görmek esas olarak inilen yerle alakalı yorulmakla birlikte genel anlamda uyanık yaşamınızda yanlış bir karar aldığınızı ya da hayatınızda yanlış bir yöne yöneldiğinizi, hatanızın farkına varıp hemen gerekli tedbiri aldığınızı simgeler.

Rüyada arabadan indiğini görmek pişmanlık ve üzüntü simgesidir. Şu anda gerçek yaşamınızda hoş bir dönem geçirmekle birlikte yinede huzursuz ve tedirgin olduğunuzu, kimi şeylerin pişmanlığını veya üzüntüsünü tam olarak üstünüzden atamadığını gösterir. Rüyada bir yerden inen birini görmek depresif bir duygu halinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada inmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

“Rüyada İnmek” için 2 yanıt

Yüksek bir yerden inmek
Merhaba, rüyamda çok katlı bir yerden bahçeye inmek istiyordum ve inmek için nedense erkek tuvaletini seçmişim, klozet deliğinden geçip alt katlara iniyorum, en altta iki tane erkek “çok sıkıştık” diyor ben tam iniyorum. Kafama işiyorlar ve ben bunun için özür diliyorlar. Daha sonraysa ben ilk kata inip saçlarımı yıkıyorum. Odada bir askı var hepsinde de kıyafet vardı. Bir havlu bulup saçımı siliyorum. Sonra da dışarıya yeşil bir bahçeye çıkıyorum. Rüyam bu kadar, 22 yaşındayım, öğretmenlik mezunuyum, KPSS ye hazırlanıyorum. Sevdiğim kişi benden ayrıldı. Bekarım. Ve biraz depresyondayım.

Seyide merhaba, gördüğün rüya beklemediğin iyi bir haber almaya işaret olup, bu haberi aldığında bütün üzüntü ve sıkıntıların sona ereceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir