Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İnşaatta Zina Yapıldığını Görmek

Rüyada inşaatta zina yapıldığını görmek neye çıkar?

Selamlar, ben İstanbul’da yasiyorum, 27 yasindayim, bekarim, sevgilim v.s de yok erkeğim. Tekstil isinde firma sahibiyim. Gordugum ruya su sekildeydi. Bir inşaat var, arkadasimla oradan geciyoruz galiba. Sonra iceriden sesler geliyor ve icerde insanlarin zina yaptigini anliyorum. Sonra gencten bir adam cikiyor, arkadas diyor ki “bereket kalmamis”. Bende diyorum ki “kardesim kalmaz tabi” sonra diyoruz ki “insaat bitince dukkanlar is yapmiyor bu pislikten”. Sonra zina yapanlardan biri bir seyler mirildaniyor. Bende “utanmiyor musun hemserim, ayip otel mi yok, niye insaatta boyle bir sey yapiyorsun, ayip kardesim” falan. Sonra ben adamla konusarak tartisarak insaattan cikiyoruz ben anlatiyorum yolda gunah falan diye, o da “benim köküm Kirgizistandan geliyor” diyor, bende Turkmenistan’dan geliyor ama kardesim bana ne senin irkindan, ben Muslumanim, sende Muslumansin, Allah bize mumin kulum diyor, İslamda irk yok din var” dedim . Sonra adam uzaklaşır sonra yolda.

Semtte medresesi olan bir tarikat ehlinin tanidigim hocalari ile karsilastim yuk tasiyorlardi. Dedim ki “Hocam hayirdir bizde bi el atalim.” El attik. Medreseye bi yere getirdik. Ust kati, alt kati olan bu yere tasidik, bu olayi da hocalara anlattim falan. Sonra tanimadigim bir kac hoca vardi, onlarla da konuştuk, bu hocalarin hepsi ortalama 25 ile 40 yas araliginda, sakalli cubbeli takkeli salvarli kisilerdi.
Sonra buradan cikiyorum. Kalabalik bir han katinda 2 kisi geliyor sivil, telefonumu elimden aliyor ve “polis” diyor, bende kimlik gormek istiyorum göstermiyor. Sonra alt kata iniyoruz, kimligini zor bela saklayarak gösteriyor ama icimde suphe var, adamlar polise benzemiyor, arabaya biniyoruz nereye hangi karakola gidiyoruz hic bir sey soylemiyor, ikisi de aracta sivil, bu arada bende acaba bunlar sahte polis kendimi arabadan mi atsam diye dusunurken uyandim. Acaba bu ruyanin tabiri nedir? aygilarimla.

Rüyada inşaatta zina yapıldığını görmek tabiri

Kadir merhaba, rüyanın bilimsel tanımı kişinin içinde olduğu ruh halini yansıtır demektedir. Bu tanımdan yola çıkılırsa gördüğün rüyanın gerçek hayatında binaların çoğalmasının, zina ve ahlaksızlığın artmasının seni rahatsız ettiğini (aslında herkesi etmeli) ifade ederken öte yandan da emniyet veya adalet sistemine olan güveninin sarsılmış olduğunu da anlatabilir. Unsurlara birer birer bakmak gerekirse;

Rüyada inşaat görmek genellikle iyiye yorulur; kişinin kendini ruhsal ve fiziksel bakımdan daha çok geliştirmesi için gayret göstermesi gerektiğini gösterirken öte yandan da yeni bir işe, yeni bir kazanç kapısına, yeni bir ev veya iş yerine rivayet edilir. rüyada inşaat görmek analizi.

Rüyada zina yapan birilerini görmek rüya sahibi kişinin fiziksel veya duygusal açıdan gizli kalmış bir kızgınlığı olduğunu ifade eder, insanın içinde bulunduğu dini ve sosyal kodlara dikkatlice bakarak bazı şeyleri çözmesi gerektiğini gösterir. Bu konuda rüyada zina görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında sizin emniyet ve adalet sistemi karşısında bazı kuşkularınız olduğunu göstermekte, bu sorunların çözümü için zihninizdeki çözüm yöntemlerini yansıtmaktadır. herhangi bir tartışma durumu yaşanmaması, yanlış anlaşılma olmaması için yorumu burada bırakıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir