Rüyada İnsan Başlı At Görmek

Rüyada insan başlı at görmek neye işarettir?

Rüyada insan başlı at görmekMerhaba, rüyamda başı kadın suratı olan bir at görüyorum, üstüne binmek istiyorum izin vermiyorlar, sadece fotoğrafını çekiyorum atın. Yorumlarsanız sevinirim. 22, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada insan başlı at görmek neye yorulur?

Rüyada mitolojik bir karakter olan insan başlı at görmek insan doğasının ikiliğine işaret etmektedir. Bu rüya entellektüel ve ruhsal doğanız ile fiziksel doğanızın birbiriyle dengeye girmeye çalıştığını göstermektedir. Ayrıca insanlığı ve merhameti ifade etmektedir. Rüyada fotoğraf çektiğini görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir.

“Rüyada İnsan Başlı At Görmek” hakkında 3 yorum

  1. rüyamda erkek bebek başlı bir balık gördüm. onunla sohbet ettik. çok güzel bir bebekti. ne dersiniz hayra yoralım mı?

  2. Rüyamda uzun suredir birlikte oldugum erkek arkadasimi Cok guzel kahverengi bir at govdesine sahip yakisikli bir gorunumu vardi.bana destek oluyordu
    İnsan basli vucudu kahverengi guzel bir ata donustu..sizce ne anlama geliyor?

  3. rüyamda 2 tane kurbanlık dana kesmıstı aılem ama basları uzun saçları olan 2 erkek başıydı bırını kız kardeşım parçalıyordu benımde ıçım acıyarak bakıyordum anlamı nedır çok etkılendım bu rüyadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir