Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsan Benzeri Canlılar Görmek

Rüyada insan benzeri canlılar görmek neye işaret eder?

Merhaba ben geçen gün rüyamda kız sınıf arkadaşımla bilmediğim bir yerde geziyordum. İleride yüz olarak korkunç, mutasyona uğramış insan benzeri canlıların sokakta kıyma makinesinden beyaz renkli bir et çektiklerini gördük. Merakla çevremize bakındık, hiç insan olmadığını fark ettik, ilerlediğimizde çekilen o etlerin insan eti olduğunu, o canlıların insanları baltayla öldürüp makinenin içine attıklarını gördük.

Ben bunu kendimce yorumlarken arkadaşımın vücudundan ayrılmış kafasını gördüm. Hemen oradan kaçtım, gördüğüm erkek insanın peşinden koştum kurtulmak için, güvenli bir yer ararcasına. O erkeğin izini kaybettim ama bir apartman dairesine girdim, o evde 1 orta yaşlı kadın 1 makineye bağlı yaşam süren adam yaşıyordu. O kadının annem olmadığının farkındayım ama kadına anne diye hitap ediyordum.

Birden kapı yumruklanmaya başlandı ve insan öldüren yaratıkların geldiğini gördüm. Büyük korku içinde açık olan kapıdan dışarı kaçmaya çalıştım. Kadın benim evden kaçmama izin vermeyeceğini yalnızca yatakta yatan adamı kucağıma alıp dışarı çıkarırsam kaçabileceğimi söyledi. Ben hemen kabul edip aşağıya atladım. Sıyrık bile almadan koşmaya devam ettim. Kadın o sırada beni arkasında bıraktığı için özür dileyip kaçtı. Ben kırmızı kupa şeklindeki çubukları canlıların ağzına sokup birkaçını öldürdüm. En son çok yorgun ve korkmuş olduğumu hatırlıyorum bir canlı tam kafamı baltayla kesecekken uyandım. Teşekkür ederim. Sevda.

Rüyada insan benzeri canlılar görmek nasıl yorumlanır?

Sevda merhaba, gördüğün rüya gerçekten ürkütücü ve genel olarak içinde bulunduğun duygusal hayal kırıklıklarını ve iç kaosu işaret etmekte, hayatında kimi şeyleri kabul etmediğini, reddettiğini veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğini ifade etmekte ancak bundan kaçmanın imkansız olduğunu, onların hayatınızın gerçekleri olduğunu göstermektedir. Çünkü rüyada mutasyon görmek yaşanan bir hayal kırıklığının rüyayı gören kişinin iç dünyasını alt üst ettiğini onu adeta başka bir insana dönüştüğünü simgeler.

Rüyanın verdiği mesaj ise bu durumdan çıkmak için  yazgıda var olan, alında yazılı olan şeyleri kabul etmenin şart olduğunu simgelemekte, güçlü bir inanç ve ibadetle kendi yolunda ilerlemeye devam etmek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir büyüğünden tavsiye: kısa ve net olarak söylemek gerekirse hayatımızda kimi şeyleri değiştiremiyoruz. Beğenmesek de, kabul etmesek de bu bir gerçek. Hayatta huzur ve mutluluğu bulmak için değiştirilemeyecek şeyleri kabul edip ona göre davranmak gerekmektedir.

“Rüyada İnsan Benzeri Canlılar Görmek” için bir yanıt

Nükleer saldırı görmek
Rüyamda hükümet bir nükleer saldırı yapılacağını insanların okullara sığınması gerektiğini açıklıyor. Daha sonra okula gidiyoruz, bende o ara okullara gitmeyelim okullara saldırı olacak diyorum. Kimseyi inandıramayınca bende ikizimi alıp çıkacağım, ben çıktığımda ikizim kalabalığa takıldığı için gelemedi, tam geri dönüp alacaktım ki nükleer bomba okula düştü. Bende koşarak okula gittim. İkizim ölmemişti lakin atılan bomba mutasyon etkisi yaratmış ve omzunun arkasında kanada benzer bir deri parçası çıkmıştı. Bende bir şey yoktu. Daha sonra ailemle eve gittik lakin ablam bizle değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir