Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Rüyada insan dışkısı görmek neyi işaret eder?

Rüyada insan dışkısı görmekMerhaba ben 25 yaşında bekar ve şuan çalışmayan bir bayanım. Cümleye böyle girme nedenim bu bilgileri istemiş olmanız. Genelde gördüğüm rüyalar için yorum talebinde bulunmam ama dün akşam öyle bir rüya gördüm ki daha doğrusu çok uzun bir sahne, kusuyordum ama kendi dışkımı ve o kadar iğreniyordum ki arada da öğürüyordum. Tüm günde etkisinden kurtulamadım. bana bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

Ana temalar kusmak, bok kusmak, dışkı kustuğunu görmek, iğrenmek, öğürmek. 07 Şubat 2010, 17:57

Rüyada insan dışkısı görmek neye yorumlanır?

Rüyada dışkı görmek para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir. Rüyada insan dışkısı hakkında daha ayrıntılı analiz ve bilgi için rüyada bok görmek sayfasını da inceleyiniz.

“Rüyada İnsan Dışkısı Görmek” için 5 yanıt

Rüyada insan dışkısı görmek
İyi günler, ben iğrenç bir rüya gördüm, rüyamda ağzımdan insan dışkısı çıktığını gördüm, yani tamamen dışkı kustum, ne anlama geliyor acaba?

Seda selam, gördüğün rüya pek hayırlı değil ve uyanık hayatta ağzından çıkan bir laf yüzünden başının ağrıdığını ya da ağrıyacağını işaret etmektedir.

Rüyada tuvalette dışkı görmek
Bende rüyamda tuvalette sevgilimin dışkısını gördüm, ne demektir acaba? nasıl yorumlanır?

Rüyada insan dışkısı görmek
Rüyamda tabağın üstünde yeşil insan dışkısı gördüm. Üzerinde de yeşil yeşil sim vardı. Bu neye işarettir? Yardımcı olursanız sevinirim

Rüyada ağzına dışkı dolduğunu görmek
İyi günler, ben 23 yaşında bayan öğrenciyim, dun akşam sevdiğim ama şuan ayrı olduğumuz, sevdiğim erkek için istihare rüyasına yattım, ve rüyamda akşam vakti öncelikle kardeşimin ve erkek kuzenimin kavga ettiklerini gördüm, sürekli aralarına girdim, daha sonra dışarı çıktım ve ezan sesleri, ilahi sesleri gelmeye başladı gece saatlerinde ve o ara ağzım kendi dışkımla dolmuştu, bahçemize çıktım ve bir çoğunu kustum ama hepsini değil çünkü mide bulantısı ve böğürmeye uyandım.
Bunun anlamı nedir ? bu rüyayı hayra mı şerre mi yormam lazım, ben o kişiyi şuan ayrı olsak bile çok seviyorum ama benim için hayırlı kişi mi bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir