Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan Görünümlü Korkunç Yaratık Görmek

Rüyada insan görünümlü korkunç yaratık neye işarettir?

Merhaba, aslında bu rüyayı yazarken utanıyorum. Ben 32 yaşındayım, 6 aylık hamileyim, ev hanımıyım ve evliyim. Rüyamda domuza benzeyen, çok büyük ağızlı biri benimle zorla birlikte olmak istermiş gibi davranışlar sergiledi, tüm organları hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar dev gibi büyüktü, hala tüylerim diken diken ve çok tedirginim. Çok kötü bir rüyaydı. Bu domuza benzeyen insan görünümlü bir yaratıktı, çıplaktı ama insana benziyordu, fakat insan denilemez. Kılsız bir vücudu olduğunu hatırlıyorum, keldi, ağzı dinozor ağzıydı, bir evdeydik ve ranzaya yatmak için çıktım, o alt ranzada yatacaktı. Sonra tek eliyle ranzayı havaya kaldırdı.

Bu rüyayı gördüğüm saat gece sularıydı. En son ondan kurtulmak için lunapark gibi bir yere gittim ve oradaki insanlar sayesinde kurtuldum, Nasıl kurtulduğumu hatırlamıyorum. Ömrümde ilk kez böyle bir rüya görüyorum, çok tedirginim, lütfen rüyamı yorumlayın, hayırlara vesile olur inşallah.

Rüyada insan görünümlü korkunç yaratık görmek tabiri

Meltem selam, bilindiği üzere hamilelik dönemi çok özel bir yaşam evresidir ve bir kadının yaşamında büyük önem taşır. Bu dönem bir mucizenin gerçekleştiği, bir can ortaya çıkarılan, büyük sevinçler getirirken aynı zamanda bir o kadarda büyük kaygılar taşınan dönemdir. Bu yüzden hamile kadınlar hamilelik döneminde büyük bir duygu yoğunluğu yaşarlar ve bu duygular hamileliğin değişik evrelerinde bazen sevinç, bazen korku ya da umut, karamsarlık, neşe, hüzün gibi değişik duyguları yoğun yaşarlar. Bu duyguların ortaya çıkması için çok küçük bir tetik dahi yetebilir. İşte sizin rüyanızda bu durumu göz önüne alınarak aşağıdaki için yorumlanabilir. Bu konuda rüyada yaratık görmek sayfasını da ziyaret ediniz.

Rüyanız uzun zamandır içinde olduğunuz ve sizi büyük endişelere sürükleyen bir olayın dilediğiniz yönde sonuca varacağını, durumun düzelmesine ve yaşanan sıkıntının bitmesine ve güzel günlere kavuşmaya işarettir.

“Rüyada İnsan Görünümlü Korkunç Yaratık Görmek” için 5 yanıt

rüyamda bana bir kadın gösteriyorlar başı kapalı uzun boylu uzun yüzlü,ama yüzünü sürekli kaçırıyor benden..bana soruyolar bu kadın mı sana görücü oldu diye yüzünü göremiyorum yaklaşıp baktığımda kocaman domuz burnu olan bir insan görüyorum,çok çirkindi,kafasının yarısı kadar domuz burnu var dı suratında,kenarlarını bezle sarmış saklar gibiydi,ama çok büyütü korktum,bu değil dedim,bekarım hayırsız bir nasip mi gelece diye koktum,yorumlarsanız çok sevinirim.berna

Ben rüyamda hafif karanlık bir odada kendimi secdede otururken gördüm.Ve ayağa kalkerken namazımın bozulduğunu gördüm.Yani rüyada biliyordum bozulduğunu.Sonra namazın arkasından dakikalarca hıçkıra hıçkıra ağlıyordum .Allah’a yalvarıyordum “Allahım affet beni” diye. Rüya bittikten sonra gece yarı uyanık gibiydim, vücudumu bir soğukluk kapladı aniden titremeye başladım.Sonra sanki ruhum içimde sıkışıyor gibi oldu.Ruhum bedenimden çıkar gibi hissettim kendimi.

Rüyamda bir sürü insanlar vardi ve onlarin her birinin suradi sekildizdi canavara benziyorlardu cok kötülerdi ve ben onlarin icinden kurtulmaya calisiyirdum elimdede kizim vardi ve ring gibi bir yere ciktik ordan asagi inip.kacmk istiyorum fakat izin vermiyorlardi bir sekilde iplerin arsindan kizimla atladim kizimi arabasina bindirdim ve hizlica kosmaya basladim karanlik bir sokaga girdim önüme bir kac tane kopek cikti ve onlardan biri benim üzerime saldirdi fakat zarar veremedi ama uzerime salsirdi cok kotu bir gece ve ruyaydi

Rüyamda korkunç yüzlü bir adam gördüm yüzü simsiyahtı, ayrıca bana Meryem Ana olduğum söyleniyor ve gökteki yıldızlar önümde eğiliyordu, çok tuhaf bir rüyaydi, hiç bilmediğim bir evdeydim ve sürekli bir kaçış arıyordum ardından deprem olmuş ve ben evden cikmistim. Yorumunu çok merak ediyorum.

Ben Ruyamda yeşil bu alanda oturuyordum, sonra bir haber geldi, o haber geldi haber şuydu bir kimsenin bir bölgeyi esir aldığı ve oranin buyuk bir kısmını oldurduguydu bende hemen gittim ve ganumara 3 kisi aldim o yere ulaştığınızda bizim evin orasi oldugubu fark ettim inşaat alanı vardi ruyamda oraya gittik sonra inşaata girdik bir arkadaşımızın aşağıda kalıp kontrol etmesini söyledik biz uc kisi sesin oldugu yere gittik bir şey bulamadık geri etrafa bakindik ve uzakta bir adam gorduk oraya gidelim sesin korkmuştum sonra aşağı inerken birinin geldiğini fark eettim ama sessiz kaldim sonra sapkasindan bizim arkadas sandık ama ben farkındaydım bir şey diyemiyordum kafark yerdeydi kaldırıp bize bakti çirkin yuzlu bir disli esmer tenli kotu bakışlı biri biZim arkadaslardan alttakini öldürmüş bize sıra gelmişti sonra yanımdaki saldırdı bende saldırdim sonra ben bir şeylerle oldyemek istiyordum bu arkadaşımı daha oldurdu diğeriyle cebellesiyordu Ben tahta parçasını saplamaya calisiyordum ama olmuyordu daha sonra kafasinda kitip parçalarında ona attim arkadasima da ona atması için verirken karnına geldi ve hiçbir sey yapamam kac dedi ondan öncede elimizde bir kagit ve isimler vardi sadece 7 isim yazan (kızlı erkekli)gerisinde tüm turkiye yazıyordu güya yanimizda olan insanlar neyse ben kaçıyorum hızlı hızlı yan insaata O kotu adam ise isimleri bagiraya bağıra haykırıyordu inşaata yaklaştığımda insanlar bana değişik değişik bakıyordu yaklasik 50 kisiklik bi grup sopa ve silahlarla ya beni ya onu öldürmeye gidiyordu ben o an duraksadım ve uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir