Rüyada İnsan İskeleti Görmek

Rüyada insan iskeleti görmek neye işaret eder?

Merhabalar; 42 yaşında bekarım bayanım. Kimya mühendisiyim. Rüyamı gece gördüm. Yanıma bir iskelet geldi. Elinde tükenmez kalem vardı. Kalemin başındaki kancalı kısım altın rengiydi ve bu kanca açıldı bir kapağa takıldı. Ardından yüzlerini görmediğim iki adam karşılıklı oturuyordu ve biri kot pantolon, t-shirt, diğeri de takım elbise giymişti ve keldi. İkisi de kollarını kavuşturmuş bir vaziyette oturuyorlardı, konuşmuyorlar ve gergin görünüyorlardı. Bu arada sol elimin işaret ve orta parmak tırnaklarının uzadığını ve bunların sağ elimin işaret ve orta parmak tırnaklarını söktüğünü ve sökülen tırnakların altından kısa yeni tırnaklar çıktığını gördüm. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüya unsurları iskelet, tükenmez kalem, iki adam, kel biri, kot pantolon, t-shirt, takım elbise, sol el, işaret parmağı, orta parmak, tırnaklarının uzadığını görmek.

Rüyada insan iskeleti görmek neye yorulur

Rüyada görülen iskelet gençler için yaklaşan fakat anlaşılmayan gizli bir tehlike, yaşlı insanlar için; tuzak anlamına gelir. Sonuçta uyarıcı bir mesaj verir. Rüyada kalem görmek kendini ifade etmekte ve iletişimde yetenekli olduğunuzu ve geleceğinizin çok parlak olduğuna işaret eder. Güzel tırnaklar iş hayatında başarı, bakımsız tırnaklar, sıkıntı, hastalık olarak yorumlanır. Sonuç olarak yaşamınızda parlak günlerin olduğunu fakat bu günlere ulaşana kadar çevrenizdeki tehlikelere, sıkıntılara dikkat etmeniz, sabır göstermeniz gerektiğini ifade etmektedir, gördüğünüz rüya

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir