Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan İskeleti Görmek

Rüyada insan iskeleti görmek neye işaret eder?

Merhabalar; 42 yaşında bekarım bayanım. Kimya mühendisiyim. Rüyamı gece gördüm. Yanıma bir iskelet geldi. Elinde tükenmez kalem vardı. Kalemin başındaki kancalı kısım altın rengiydi ve bu kanca açıldı bir kapağa takıldı. Ardından yüzlerini görmediğim iki adam karşılıklı oturuyordu ve biri kot pantolon, t-shirt, diğeri de takım elbise giymişti ve keldi. İkisi de kollarını kavuşturmuş bir vaziyette oturuyorlardı, konuşmuyorlar ve gergin görünüyorlardı. Bu arada sol elimin işaret ve orta parmak tırnaklarının uzadığını ve bunların sağ elimin işaret ve orta parmak tırnaklarını söktüğünü ve sökülen tırnakların altından kısa yeni tırnaklar çıktığını gördüm. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüya unsurları iskelet, tükenmez kalem, iki adam, kel biri, kot pantolon, t-shirt, takım elbise, sol el, işaret parmağı, orta parmak, tırnaklarının uzadığını görmek.

Rüyada insan iskeleti görmek neye yorulur

Rüyada görülen iskelet gençler için yaklaşan fakat anlaşılmayan gizli bir tehlike, yaşlı insanlar için; tuzak anlamına gelir. Sonuçta uyarıcı bir mesaj verir. Rüyada kalem görmek kendini ifade etmekte ve iletişimde yetenekli olduğunuzu ve geleceğinizin çok parlak olduğuna işaret eder. Güzel tırnaklar iş hayatında başarı, bakımsız tırnaklar, sıkıntı, hastalık olarak yorumlanır. Sonuç olarak yaşamınızda parlak günlerin olduğunu fakat bu günlere ulaşana kadar çevrenizdeki tehlikelere, sıkıntılara dikkat etmeniz, sabır göstermeniz gerektiğini ifade etmektedir, gördüğünüz rüya

“Rüyada İnsan İskeleti Görmek” için 5 yanıt

Mezarda iskelet görmek
Merhaba, ben 19 yaşındayım bekarım ve öğrenciyim. Rüyamda 3 tane yan yana mezar gördüm. 2 tanesi açıktı, açık mezarlardan birinde tanımadığım bir ölü diriliyordu ve benimle konuştu. Diğeri bir iskeletti. Cevabınızı merakla bekliyorum. Teşekkürler.

Birini iskelet olarak görmek
Gerçekte konuşmuş olduğum bir genci rüyamda iskelet halinde görüyorum, benimle konuşuyor kendisi. Devamlı yüzü gülüyor, yerinde durmuyor hiç. Birlikte uzun ve çok sıkıntılı bir yoldan geçmeye çalışıyoruz, karşımıza sürekli engeller çıkıyor, bu engelleri birlikte asmaya uğraşıyoruz, çukur gibiydi engeller.

Müjgan selam. Konuşmuş olduğunuz çocuğu iskelet olarak görmeniz onunla ilişkinizin tam gelişmediğini, hala devam eden bir sorun, aşılması gereken bazı engeller olduğunu işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda bir durum ya da projenin planlama aşamalarını temsil edebilir.

Merhaba 19 yaşındayim.Rūyamda bir iskeletin bana taraf geldigini gòrdüm.tam hatirlamiyorum yanimda kimse vardi ya yok ama cok korktum o kesin.Iskelet bana taraf geliyo elimdede bir bıçak var bana dogru gelib kollarini açıyor ve ben o bıçakla onun kollarını kesiyom.aklimda kalan yalnızca bu

Iskelet konuşuyormuydu söylesem olmaz çünki ses yoktu.alt çenesini daima yalnızca awagi haraket etdirirdi sonra yukarı. Konuşuyor gibi gòrünüyodu Amma ses yoktu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir