Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan Kılığına Giren Köpek Görmek

Rüyada insan kılığına giren köpek görmek neye işaret eder?

İyi günler sayın Admin, öncelikli olarak son zamanlarda pek rüya görmüyorum ama bugün çok uzun bir rüya gördüm yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamda arabayla annem, ben, abim bir köye bana çeyiz sandığı bakmak üzere gidiyoruz. Köye vardığımızda bizi çocuklar karşılıyor. Sonra sandıkçıya gidiyoruz. Sandıkçıda küçük erkek çocuğu çok güzel yazı yazıyor ben ona “maşallah” diyorum. Annem sandık bakıyor, bende içimden “acaba niye yok yere, ortada söz nişan hiç bişey yok, sandık bakıyor” diyorum. Bir tane çok büyük 10 bin tl olan dışı tahta ancak çok değerli taşlarla işlenmiş olan sandığı beğeniyorum. Sonra çıkarken kadın bana 2 tane 3000 tl küçük, demirden bir sandık gösteriyor, ben onları beğenmiyorum.

Oradan ayrılıyorum. Bir köpek yanıma geliyor çok sevimli. Ancak o köpek insan şekline giriyor, girdiği suret de gerçekte tanıdığım komşumuz olan tanıdığım çok iyi biri. Ben oradan ayrılıyorum bu sefer tek başına ekmek almaya çok büyük mağazalar olan bir caddeye gidiyorum, oradan karşı tarafa gitmem için asansöre binmem gerekiyor, asansöre biniyorum orada da insanlar 25 dk sonra harekete geçeceğini söylüyorlar. Asansörü kendi çabalarımda açıyorum ve oradan uzaklaşıyorum, metroya istasyonuna gidip karşıya geçmem için iki güzel giyimli kız koluma giriyor, yolu biliyorsun beraber gidelim.

Sonra sadece askeriyenin olduğu bölgeye düşüyorum. İki üniformalı asker nöbet bekliyor. Biri peşimden koşuyor. Sonra annem geliyor. Ben, o ve annem üç kişilik bir masaya oturup ekmek yiyoruz. O kişinin göğsünde polis rozeti, omzunda yıldızlar var ancak üniforması asker. Sonra yüzüne bakıyorum yeşil gözlü, geniş omuzlu biri, ona baktıkça içime huzur doluyor sanki, iki tane loto bileti annem elime veriyor. Güya annemle o kişi loto oynamış ikisine de hiç bir şey çıkmamış. Ben onlara bir daha oynamamaları gerektiğini, haram olduğunu söylüyorum, oda “bende biliyorum” diyerek başka amaçla oynadığını söylüyor. Sonra dilimlenmiş ekmek yiyoruz masada, oda benim kalkmam lazım nöbet bekliyorum dedi. Bende iyi ekmekleri eve götürürüm diyorum ekmek için çıkmıştım rüyam bitiyor ve sabah namazına uyanıyorum. alonewolf, 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, Sınavlara hazırlanıyorum, mutlu mutsuz ikisi arası gidip gelmekteyim.

Rüyada insan kılığına giren köpek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çeyiz sandığı görmek rüyayı gören bekarsa, kısa zamanda evlenir, evliyse evine yeni eşya ya da yeni bir ev almaya işarettir. Bakınız rüyada sandık görmek sayfası.

Rüyada köpeğin insana dönüşmesi ya da  insana dönüşen köpek görmek gerçek hayatınızda önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı ve bu sayede gerçek dost olan ve olmayanları daha iyi ayırt edeceğinizi ifade eder. 

Rüyada üniformalı birini görmek şimdi artık kendinize güvenme zamanı geldi, kendi fikirlerinizin doğru olduğunu kabul etme zamanı geldi. Başkalarını taklit etmeyi bırakın, kendinize güvenin , kendi kararlarınızı kendiniz verin, başkalarının taklitçisi olmayı bırakın şeklinde yorumlanır. Rüyada loto bileti görmeniz uyanık hayatınızda şanslı bir dönemde olduğunuzu gösterir.

“Rüyada İnsan Kılığına Giren Köpek Görmek” için 5 yanıt

Rüyada evine köpek girdiğini görmek
Merhaba, rüyamı yorumlayabilir misiniz?
Rüyamda evimizin balkon kapısının önündeyim. Kapının yarısı açık duruyor ve kapının önünde beyaz perde rüzgardan savruluyor. Kapının açık kısmından 2 tane köpek sırayla evin içine giriyorlar.
İçeri girmemeleri için geri itmeye çalışıyorum ama başaramıyorum. Başları önlerine eğik şekilde 2 kahverengi köpek evimizin yatak odasına giriyor. Eşim, ben ve 2 köpek odada yalnız kalıyoruz.

Bu rüya kendiniz ve aileniz için doğru olanı yapmak konusunda endişe etmenize gerek olmadığını, vereceğiniz karar için başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını işaret edebilir.

Rüyamda bana doğru koşan küçük kahverengi havlayan bir köpek geliyor ve ben saklanıyorum tam köpek yaklaşacakken ben bismillahir rahmanirrahim diyorum. Sonra köpek uzaklaşıyor ve duruyor durduğu yere dolmuş gelip yolcuları indirecekken köpek bir anda başında takke olan kilolu yaşlı bir adama dönüşüyor yorumunuzu merak ediyorum teşekkürler

Rüyamda 2 3 tane insan kılığında köpek gördüm, biri kız kardeşim biri esimdi diğerine tanıdık bir yüzü peşimde kovaliyorlardi bende kaciyordum

Mrb admin, rüyamda ilkokul arkadasımla dügün gibi bir yere gitmişiz, ben bebeğimi beşige yatırdım, gittiğimiz evde kapı tahta kırık kenarı da, oradan hızlıca köpek alıyor bebegimin yanına yatıyor, korka korka yanına gidiyorum. İnsan yüzlü köpek kalkmıyor sonra sırtıma biniyor ellerimle insin diye tutuyorum tırnaklarını geciriyor ellerim kanıyor sonra arkadasımla el arabasına bindiriyoruz kopegi itiyoruz yokustan gelmez falan diye konusuyoruz eve gitmel için bebegimi alıyorum bakıyorum insan yüzlü köpek tekrar kapıda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir