Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsan Kılığında Bir Yaratık Görmek

Rüyada insan kılığında yaratık ne demek?

Gece rüyamda insan kılığında bir yaratık gördüm. Tanıdık biriydi. Bana yakınlaşıyordu. Bir kaç kişinin boynunda yaratık tarafından yapılan dövmeler gördüm. Beni de ikna etmeye çalışıyordu. Gerçek hayatta olan arkadaşlarımla otururken masaya geldi gülerek “yaratık bu adam” dedim. Kimse inanmadı ve yaratık da güldü. Yaratık gittikten sonra sandalyede yavaşça yaratık gözü çıktı. Tek gözdü. Sonra inandılar. Ben yataktayken duvarda bir alet oluşmaya başladı, sonra aynaya baktım o dövmeden benim boynumda da vardı.

Rüyam budur. Etkisinde kalmadım dersem yalan olur. Ruh halim ise sahip olduklarım için mutluyum ama bir şeyler eksik diye bir yanımda hem kaygılı hem mutsuz. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada insan kılığında bir yaratık görmek tabiri

Rüyada gördüğünüz yaratık aslında sizin gerçek hayatınızda bazı şeyleri ret ettiğinizi, kabul etmek istemediğinizi, onlarla yüzleşmek vaya karşı karşıya gelmekten kaçındığını temsil ederken aynı zamanda onlardan kaçmanın imkansız olduğunu, onların yaşamın gerçekleri olduğunu kabul etmek gerektiğini belirtmektedir. Bu konuda rüyada yaratık görmek sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Yaratık tarafından bazı kişilerin boynuna yapılmış olan dövmeler bireysellik ifadesidir, yani toplum içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata topluluğun dışına çıkmak, kendi değer yargılarını yaşamak istediğinizi, toplumun kurallarından sıkıldığınızı anlatmaktadır.

Sandalyede oluşan tek olarak ortaya çıkan tek göz ise etrafınızda kendi çıkarlarını gözeten, çıkarcı biri olduğunu ve ona karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir. O dövmeden sizin boynunuzda da belirmesi ise ne kadar isteseniz de toplumun kuralları veya değer yargılarından dışarı çıkamayacağınızı, toplumun kurallarına uyarak yaşamaya devam edeceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir