Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan Kılığındaki Robotlarla Oynamak

Rüyada İnsan Kılığında Bir Robotla Oynamak Nedir?

Geçen gördüğüm rüyanın yorumu için çok teşekkür ederim. Bu sıralar duygu durumumdan mıdır bilmem çok rüya görmeye başladım. Bu son rüyamı da yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda insan boyutunda ve insan kılığında robotlar var ve bende onlarla oynuyorum, bir tanesi kırmızı bir tanesi mavi. Mavi olan kırılıyor bende tamirciye gidiyorum. Tamirci bana “sende mi bozdun” diyor, etrafta da bozuk robot dolu. Mavi olanın kırılmasına çok üzülüyorum çünkü onu kırmızıdan daha çok seviyorum. Ayrıca olayların geçtiği yerler tekdüze yemyeşil doğanın içinde gerçekleşiyor. Yaptığınız yorumlardan az çok kişiliğimi ve benliğimi anlayabilme fırsatı buluyorum, böylesi modern tabirleriniz için size çok minnettarım.

Rüyada İnsan Kılığındaki Robotlarla Oynamak Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, bize güzel Türkçe ile yazan tüm okurlarımıza hizmet etmek, onlara yardımcı olmak bize büyük mutluluk veriyor. Siz bu şekilde güzel cümleler ile yazdığınız sürece bizde sizde yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Rüyada robot görmek rüyayı gören kişinin yaşamının mekanik ve katı bir şekilde sürdüğünü gösterir. Kişinin duygularını ifade etmekte zorlandığını, kendini doğru ve etkili bir şekilde anlatamadığını (diğer bir tabirle içe kapanma simgesidir) gösterir. Sizin bu insan kılığındaki robotlarla oynamanız ise halinizden memnun olduğunuzu, yalnızlıktan hoşlandığınızı temsil eder.

Ancak robotunun kırılması bu durumun (içe kapalı halinin) bazı zamanlar sorun yarattığını, bu durumdan hoşlanmadığınızı anlatırken senin dışında bir çok kişinin robotunun da bozuk olması aslında bu durumda yalnız olmadığını, çevrende içe kapana bir çok kişi olduğunu ve onların da hallerinden bazı zamanlar memnun olmadıklarını ifade etmektedir.

Olayların geçtiği yerin yemyeşil doğa içinde geçmesi de benzer şekilde yalnızlığın sana huzur verdiğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir